Pajūryje poilsiavusi Inga Stumbrienė rado per 100 medūzų: „Daugiausia džiaugsmo buvo vaikams“

Inga Stumbrienė ir jos dukros Estelos rankose laikoma medūza / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-06 12:49
Karščio bangai į Lietuvos pajūrį atplukdžius medūzų, jos iškart patraukė poilsiautojų dėmesį – vieni ėmė jas fotografuoti, kiti išsigando, kad šios gali būti nuodingos. Su netikėtomis pajūrio „viešniomis“ susidūrė ir Ingos bei Aivaro Stumbrų šeima.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Truputį už Šventosios pajūryje poilsiavosi šeima buvo maloniai nustebinta, pamačiusi vandenyje visai šalia kranto visą būrį medūzų.

„Jų užtikome daugiau nei šimtą! Daugiausia džiaugsmo, žinoma, buvo vaikams – sužinoję, kad jos nepavojingos, drąsiai ėmė į rankas, rungtyniavo, kuris pagaus didesnę, gelbėjo į krantą išmestas medūzas, nešiojo jas atgal į vandenį“, – Žmonės.lt sakė I.Stumbrienė.

Moteris juokėsi, kad jausmas laikant rankose medūzas – išties labai keistas, tačiau įdomu, kad Lietuvoje galima pamatyti tokių gyvių.

Daug keliaujanti Stumbrų šeima domisi vandens gyvūnija, todėl ši patirtis – tik papildė jų potyrių sąrašą.

„Esame matę tikrai nemažai vandens faunos – pradedant įvairiaspalvėmis žuvimis, baigiant rykliais. Tikriausiai niekada nepamiršiu jausmo, kai šalia manęs Seišelių salose praplaukė trys didelės rajos... Todėl išties labai smagu ir mūsų paplūdimiuose pamatyti, paliesti bent mažą dalelę viso to grožio“, – šypsojosi I.Stumbrienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Karščio banga į Lietuvos pajūrį atplukdė medūzų

Inga Stumbrienė romantiškas atostogas Paryžiuje pratęsė Monake: lepinosi saule, baseinu, glostė ryklį

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai