Su rudens gėrybėmis įsiamžinusi ir internautų taikiniu tapusi Vilija Blinkevičiūtė: „Nebūkime pikti“

Vilija Blinkevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-05 12:52
Savaitgalį Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje publikavo nuotraukų galeriją, kurioje – jos fotografijos su rudens gėrybėmis.

„Gausios mamos sodo dovanos“, – greta publikuoto albumo rašė ji.

Politikės nuotraukos su obuoliais ir grybais netruko patraukti internautų dėmesio ir tapo pajuokos objektu – šie, pasinaudodami politikės fotografijomis, ėmė kurti memus.

Pokštai apie V.Blinkevičiūtę „Facebook“ tinkle išplito akimirksniu. Pati V.Blinkevičiūtė Žmonės.lt tikino nesitikėjusi tokio ažiotažo.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Viskas puiku. Labai ačiū už komentarus. Visgi labai norėčiau, kad Lietuvoje būtų daugiau geranoriškumo, o ne patyčių. Man atrodo, kad dėl to visi geriau gyventume, būtume sveikesni. Sugraužkime po obuolį ir būkime laimingi“, – Žmonės.lt komentavo politikė. 

Kaip ji reagavo į internautų pokštus? „Į tai sureagavau žmogiškai, normaliai. Būna visokių žmonių... Man smagu, kad žmonės neliko abejingi. Tik noriu paprašyti, kad nebūtume tokie pikti. To gerumo vis tiek reikia daug daugiau“, – kalbėjo ji.

Vis dėlto nors patyčios V.Blinkevičiūtę nustebino, internautams ji vis tiek dėkoja už dėmesį: „Ačiū visiems už dėmesį, už komentarus, už „laikus“. Iš visos širdies dėkoju! Kai kuriems net turėčiau nunešti po obuolį už tuos pasidalijimus... Daug sekėjų dabar atsirado. Pasirodo, tiek nedaug tereikia – vienos nuotraukos. Gali dirbti metų metus, o čia... Man net į galvą neatėjo, kad viena nuotrauka gali sulaukti tokio dėmesio.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai