Su modeliu Robu Evansu Milane susipažinusi Karolina Meschino: „Jis toks draugiškas“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-18 13:13
Verslininkų Astos ir Antonio Meschino dukra Karolina Meschino, studijuojanti Milano mados ir dizaino mokyklos Marangoni institute, nepraleido progos apsilankyti Milano mados savaitės renginiuose. Čia ji ne tik domėjosi naujausiomis mados tendencijomis, bet ir turėjo progos susipažinti su garsenybėmis. Pavyzdžiui, seksualiuoju amerikiečių modeliu Robu Evansu.

Išvaizdusis Robas Evansas pasaulyje žinomas ne tik dėl darbo mados pasaulyje – yra geidžiamas modelis, bet ir kino industrijoje – yra vaidinęs filme apie Steve‘ą Harvey, taip pat juostoje „The Cyclist“. 

Visgi bene įsimintiniausias jo pasirodymas – supermodelio Tyros Banks sukurtame realybės šou „America‘s next top model“ (liet. „Kitas Amerikos top modelis). Čia R.Evansas užėmė teisėjo kėdę.

Šiuo metu R.Evansas, kaip ir K.Meschino, vieši Italijoje, Milane, kur vyksta mados savaitės renginiai. Čia jųdviejų keliai ir susikirto. 

„Sėdėjau Duomo aikštėje su drauge. Atsisuku, o jis su savo drauge sėdi mano dešinėje...“ – Žmonės.lt pasakojo K.Meschino. 

Pažinusi Robą Evansą K.Meschino netruko paprašyti jo įsiamžinti asmenukėje. 

„Priėjau ir paklausiau, ar galime nusifotografuoti. Jis labai apsidžiaugė, paėmė mano telefoną ir ieškojome geriausio apšvietimo, – pasakojo. – Jis norėjo, kad nuotraukoje matytųsi Duomo, bet nepavyko... Apkabino mane, paklausė, koks vardas, šypsojosi.“

Nuotrauka Karolina pasidalijo „Facebook“ tinkle. „Su Robu Evansu“, – pasidžiaugė mergina ir parodė kadrą, kuriame jiedu šypsosi, yra draugiškai susiglaudę. 

✌????️????.

A photo posted by Rob Evans (@robjamesevans) on

.........

A photo posted by Rob Evans (@robjamesevans) on

#wings #lats #cobraback

A photo posted by Rob Evans (@robjamesevans) on

#nofilter #polaroids #stormmodels

A photo posted by Rob Evans (@robjamesevans) on

Jus because most of my pics are professional shot. #nofilter #polaroids #stormmodels

A photo posted by Rob Evans (@robjamesevans) on

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai