Su juodaodžiais lėktuve įsiamžinusi Karolina Toleikytė: „Linkėjimai poniai Daliai Teišerskytei“

Karolina Toleikytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-16 15:23
Praėjusią savaitę oficialiame renginyje juodaodį su klozetu palyginusios poetės Dalios Teišerskytės žodžiai, panašu, taip greit nepasimirš. Rasistinis jos pasisakymas užgavo ne vieną. Savo nuomonę jau spėjo išsakyti ir žinomi žmonės. Prie jų prisijungė ir modelis Karolina Toleikytė.

Pirmadienį socialiniame tinkle ji pasidalijo asmenuke iš keleivinio lėktuvo, kurioje matyti jai už nugaros sėdintys keli juodaodžiai.

„Nežinau kaip jums, bet man žmogus žmogui žmogus, kai ir tas žmogus žmogui žmogus, ir tada nesvarbu kokios rasės ar tautybės jūsų bendrakeleivis šalia sėdi. Išmokim vieni kitus gerbti. Pasaulis ir taip pakankamai susiskaldęs ir neramus, daugiau šypsokimės ir mažiau diskriminuokim. P.S. Linkėjimai poniai Daliai Teišerskytei“, – rašė ji.

Karolina kelias pastarąsias dienas viešėjo Paryžiuje. Drauge su papuošalų kūrėja Natalija Martinavičiene jai teko iš arti pamatyti tragiškus lapkričio 13-osios įvykius. 

Čia lemtingąją naktį viešėjo ir stilistas Mantas Petruškevičius

Laimei, lietuviai nenukentėjo. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Karolina Toleikytė ir Natalija Martinavičienė kruvinojo penktadienio vakarą buvo Eliziejaus laukuose

Galerijoje užfiksuotos akimirkos, kai lietuvės dar nežinojo apie kruvinus išpuolius Paryžiuje:​

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai