Su bičiule Turkijoje atostogavusi Justina Stambrauskaitė neatsigynė įkyrių gerbėjų dėmesio

Justina Stambrauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-05 15:03
Mergaitiškos atostogos su geriausia drauge? Kuri mergina to nenorėtų. O jei dar prie jūros šiltuose kraštuose... Savaitę pasilepinti vasariška pietų saule nusprendė ir Justina Stambrauskaitė. Kartu su drauge Žiede Jėčiūte jos dviese išvyko smagiai praleisti laiko į Kemerą – vieną populiariausių Turkijos kurortų.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Turkijoje Justina lankėsi nebe pirmą kartą, tai jau šeštos jos atostogos šioje šalyje. Prieš tai ji viešėjo Beleke, Antalijoje, Alanijoje, aplankė Stambulą. Rinkdamasi šios kelionės kryptį Justina ilgai nesvarstė: Turkija visuomet džiugina saulėtais, šiltais orais, čia skanus maistas, netrūksta linksmybių ir pramogų.

Praėjusią savaitę Kemere atostogavusios lietuvės mėgavosi saulės voniomis, dienas leisdavo arba prie viešbučio baseino, arba gražiuose paplūdimiuose prie jūros. Tačiau toks tinginiavimas tik dar labiau išvargino – pirmomis dienomis apie naktines pramogas jos net nesvarstė ir jautėsi per daug mieguistos iki paryčių šokti klubuose.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Linksmybių užtekdavo ir viešbutyje. Tik paskutinėmis atostogų dienomis leidomės į apžvalginį turą su Stambule gyvenančiu bičiuliu“, – Žmonės.lt sakė Justina.

Merginos pavažinėjo po apylinkes, aplankė gretimus mažesnius miestelius, bendravo su vietiniais gyventojais. „Bičiulis aprodė tikrai įspūdingų vietų, kurių turistai dažniausiai neaplanko: nuo pusryčių šalia įspūdingo grožio upės iki pasiplaukiojimo jachta. Tos dienos išties buvo nuostabios, nesinorėdavo net grįžti į viešbutį“, – pasakojo Justina.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ji jau kartą lankėsi ir Kemere, todėl šis kurortas jai jau buvo žinomas. Praėjusį kartą Justina čia atostogavo su šeima, tuomet daugiau dėmesio skyrė kokybei ir aptarnavimui. Šįkart, priešingai, labiau rūpėjo viešbutyje organizuojamos pramogos, įvairūs vakarėliai. Nepaisant to, per kelias dienas lietuvės atsikando tiek vietinių turkų, tiek viešbutyje apsistojusių svečių iš užsienio, dėmesio.

„Kartais net tekdavo slėptis nuo įkyrių gerbėjų. Sulaukėme labai daug dėmesio, tačiau kartais jis jau net vargino. Visgi Turkija – šalis vienišoms merginoms. Dėmesio ten niekada netrūks“, – Žmonės.lt juokėsi Justina.

Ji pripažino, kad keliauti su mylimuoju daug smagiau, o paklausta, ko labiausiai pasigedo kelionėje, nedvejodama atsakė – širdies draugo Danieliaus Bunkaus.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai