Statybų parodoje galiūnas Vidas Blekaitis ir Monika Šalčiūte kepė spragėsius

Monika Šalčiūtė ir Vidas Blekaitis / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-25 14:11
„Visada smagu išlįsti iš savo komforto zonos ir bent trumpam pakeisti amplua: ar tai būtų šokiai, ar popkornų kepimas, – juokiasi vienas žymiausių Lietuvos galiūnų Vidas Blekaitis, šeštadienį „Litexpo“ parodų rūmuose vykusioje Tarptautinėje statybų ir remonto parodoje porai valandų tapęs spragėsių kepėju.
Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Savo jėgą pasaulio galiūnų čempionatuose demonstruojantis Vidas šį kartą dvi valandas išsijuosę darbavosi prie spragėsių kepimo aparato. Jam talkino ir parodos dalyvius spragėsiais vaišino socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė.

„Namuose dažniau žmona, o ne aš juos kepa, ir tikrai – mažesniais kiekiais, tad bus smagu pabandyti“, – sakė galiūnas. Parodoje jis linksmai bendravo su lankytojais.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Vidas užsiminė, kad dalyvauti šioje parodoje jam itin įdomu, nes ir pats domisi šia sritimi.  „Statybomis domiuosi turbūt tiek, kiek ir bet kuris kitas vyras. Nesu nei fanatas, nei didelis statybų specialistas, bet iš bendro išprusimo žinau, kas tai yra. Tiesa, namo dar nepastačiau, bet paremontuoti kartais tenka“, – pasakojo galiūnas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai