Stasio Povilaičio šeima kreipėsi į teisininkus dėl neteisėto maestro vardo naudojimo

Stasys Povilaitis / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-18 13:48
Anapilin išėjusio dainininko Stasio Povilaičio artimieji šokiruoti: jo atminimui Druskininkuose antrą Kalėdų dieną rengiamas koncertas, apie kurį maestro šeima nieko nei žino, nei girdėjo. Povilaičius papiktino tai, kad koncertas rengiamas prisidengiant maestro vardu, jo atvaizdas naudojamas renginiui reklamuoti. Dėl to dainininko artimieji jau kreipėsi į teisininkus.

Apie susiklosčiusią situaciją Žmonės.lt papasakojo S.Povilaičio šeimos atstovė spaudai Rasa Karaliūtė. 

„Kalėdų antrą dieną Druskininkų SPA centre jie rengia koncertą pavadinimu „Stasio Povilaičio atminimo vakaras“ ar panašiai. Teisiškai negalima naudoti jo vardo, nuotraukos reklamose. Tai jau vadinama pelnymųsi iš kito žmogaus vardo ir teisiškai yra neleistina“, – sakė atstovė. 

R.Karaliūtės teigimu, žinia apie šį koncertą smarkiai papiktino S.Povilaičio šeimą – ne koncertai maestro artimiesiems dabar galvoje. Maža to, vėliau šio koncerto rengėjai pakvietė S.Povilaičio dukrą būti renginio garbės viešnia.

„Po S.Povilaičio mirties praėjo vos pora mėnesių. Jo šeima gedi, jokių koncertų, pasilinksminimų nerengia ir nesiruošia rengti. Tik jubiliejiniame „Nerijos“ koncerte minimas Stasys, bet tik todėl kad pats S.Povilaitis jį norėjo rengti, vesti. Jo tame koncerte neišeina neminėti, be to, pati šeima visą reikalą palaiminusi“, – sakė ji. 

Todėl dėl numatyto koncerto Druskininkuose maestro šeima kreipėsi į teisininkus: „Toks koncerto organizatorių elgesys tikrai nėra pateisinamas, nėra etiškas... S.Povilaičio šeimai dabar ne iki koncertų. Taigi su tais organizatoriais buvo kalbėta, tačiau jie nesureagavo į gražius prašymus nesinaudoti Stasio vardu, atvaizdu, – praignoravo. Dėl to neliko kito kelio kaip tik kreiptis į teisininkus. Šiuo metu rengiama teisinė pretenzija, kurioje bus aiškiai įvardijama, kas yra pažeidžiama, ko negalima daryti.“

Žmonės.lt primena, kad S.Povilaitis kovą su vėžiu pralaimėjo spalio 6-ąją, jis palaidotas Palangoje. 

Žmonės.lt

Temos:

maestro Aktualu

Naujausi straipsniai