Startavo komedijų festivalis „Vilnius Comedy Fest“: žiūrovai vykdė keisčiausias komandas

„Vilnius Comedy Fest“ renginys / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-15 19:19
Ketvirtadienio vakarą Teatro arenoje juokas ir šypsenos tiesiog liejosi per kraštus – čia startavo Vilniaus komedijų festivalis „Vilnius Comedy Fest“, vyksiantis sausio 15-18 dienomis.

Pirmąjį tarptautinį juoko festivalį Lietuvoje pradėjo vienintelis improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas Kampas“ ir kviestiniai svečiai – žinomi muzikantai bei aktoriai.

„Labas vakaras ponios ir ponai, ačiū, kad susirinkote atidaryti pirmąjį komedijų festivalį“, – sakė Kirilas Glušajevas, pradėjęs vakarą. Jis patikino, kad žiūrovai nesulauks jokio specialiai paruošto šou ar scenarijaus – teigė, kad viskas bus improvizuota ir kuriama čia pat, padedant ir patiems žiūrovams.

„Kviečiu visus ištraukti inkarą iš kėdės ir padėti apšilimą. Galite ir klubus pajudinti ar delnais pamakaluoti“, – žiūrovus atsipalaiduoti kvietė jis.

Svečiai šypsodamasi vykdė visas jo komandas: stojosi, suko iškeltą pirštą, judino šalia sėdinčio kaimyno nosį, jam sakė myliu, kinojo kojas, darė masažą, šokinėjo į viršų, kilnojo pėdas ir daug kitų improvizacijų, privertusių susirinkusiuosius juoktis balsu.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Po oficialios atidarymo dalies visų neabejingų gerai nuotaikai laukė neoficialioji festivalio dalis: lankytojai buvo pakviesti į „suneštinį pokylį“ arenos bare. Jo metu prie pulto stojo „Kito Kampo“ aktoriai, grojo mėgstamą muziką, bendravo su gerbėjais bei toliau dalino juoko dozes.

Specialaus atidarymo vakarėlio nepanorę rengti „Vilnius Comedy Fest“ organiztoariai „suneštinio“ idėją sugalvojo spontaniškai norėdami po pasirodymo pratęsti juoko šventę arčiau gerbėjų.

„Dauguma mūsų idėjų yra spontaniškos. Šio komedijų festivalio mintis taip pat gimė greitai. Ilgai nesvarstę, apsimoka ar ne, tiesiog ėmėme ir pradėjome organizuoti „Vilnius Comedy Fest“ – gerų juoko dozių, pripažinkim, trūksta visiems. Ypač sausio mėnesį“, – sako festivalio meno vadovas Audrius Bružas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Kylantys lietuvių komikai ir pripažinti užsienio talentai

Po festivalio atidarymo, penktadienį, Teatro arenoje pasirodys sensacingas, nenuspėjamas ir greitas britų stand up komedijos žanro žvaigždė – Beardyman.

Britiško humoro valandos dozę papildys lietuvių freestyle karaliai „Jama&W“.

Sausio 17 d. prie kultinio amerikiečių komiko Godfrey prisijungs kitas kultinis komikas – Olegas Šurajevas, žinomas iš laidos „Akcentas“ ir serialo „Serialas“.

Festivalį sausio 18 d. uždarys klounada visai šeimai „Aga Boom“, kuri atskrenda į Vilnių iš Niujorko.

„Nori būti nevykėlis...nu... neateik į festivalį“, – juokiasi organizatoriai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai