Standartus laužanti jogos entuziastė: sudėtingas pozas įvaldyti gali ir apkūnios moterys

Jessamyn Stanley / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-05 10:03
27-erių amerikietė Jessamyn Stanley – ne tipinė smulki, tobulo kūno jogos entuziastė, kokias įprasta matyti. Ji laužo standartus ir įrodo, kad sudėtingas jogos pozas atlikti gali net ir apkūnios moterys.

Šiaurės Karolinoje gyvenanti Jessamyn Stanley joga susidomėjo prieš keletą metų. Pradėjusi lankyti jogos užsiėmimus, ji taip smarkiai į juos įsitraukė, kad greitai kuo puikiausiai įvaldė techniką ir dabar sugeba atlikti net ir labai sudėtingus pratimus, nepaisant to, kad yra gana stambi.

Tavo kūnas nestovi tau skersai kelio. Tai tavo mintys stovi tau skersai kelio

Pastebėjusi, kad praktikuoti jogą gali ir nestandartinių dydžių moterys, Jessamyn Stanley pradėjo vertinti savo kūną, o netrukus jos „Instagram“ paskyroje ėmė rastis vis daugiau nuotraukų, kuriose ji atlieka įvairias jogos pozas. Šiuo metu Jessamyn Stanley turi jau 70 tūkst. sekėjų ir šis skaičius vis auga.

„Tavo kūnas nestovi tau skersai kelio. Tai tavo mintys stovi tau skersai kelio“, – tokią mintį Jessamyn Stanley nori perduoti savo sekėjams, kurie, būdami apkūnūs, kartais labai gėdijasi sportuoti, mat į juos sporto salėje visi spokso pašaipiai.

Žmonės.lt

Temos:

Joga Aktualu

Naujausi straipsniai