Sportinius automobilius išbandę Džordana, Samas ir Maksas 1000 km lenktynėms ruošia griausmingą šou

Maksas Melmanas, Džordana Butkutė ir Saulius Urbonavičius-Samas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-05-26 12:49
Griausmingas automobilių riaumojimas, svylančios padangos ir kvapą užimantis greitis. Tai jau mažiau nei po dviejų mėnesių žada kasmetinis vasaros renginys „ENEOS 1000 km“. Liepos 15–18 dienomis Palangą drebins galingų sportinių automobilių lenktynės, kuriose netrūks ne tik sportinio azarto, bet ir smagių pramogų.

Antradienio popietę lenktynių organizatoriai surengė neįprastą spaudos konferenciją pakviesdami dalyvius susirinkti ant sostinės prekybos centro „Ozas“ stogo įrengtoje aikštelėje. Čia dalyvavo vienas geriausių Lietuvos lenktynininkų, lenktynių iniciatorius Darius Jonušis. Drauge su juo atvyko ir praėjusių metų nugalėtojai Ignas Gelžinis ir Edvinas Arkušauskas.

D.Jonušis glaustai pristatė lenktynių programą, kurioje šiemet itin didelis dėmesys bus skiriamas ir pramoginei daliai, ypač muzikai ir kelias dienas vyksiantiems koncertams. Konferencijoje dalyvavo ir muzikantai Maksas Melmanas, Saulius Urbonavičius-Samas, Džordana Butkutė. Visi jie į renginį buvo atvežti galingais sportiniais automobiliais.

„Tai bus lenktynės, kurias lydės gyva muzika: gyvas riaumojimas, gyvi gitarų garsai. Pažadu, kad bus labai daug draivo“, – kalbėjo „Biplan“ lyderis M.Melmanas. Jis su grupės nariais lenktynėse ketina koncertuoti ketvirtadienį ir taip paminėti šiemet švenčiamą grupės 20-ties metų jubiliejų.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Neeilinį pasirodymą penktadienio vakarą žada ir S.Urbonavičiaus-Samo vadovaujama kultinė grupė „Bix“. Pravežtas lenktyniniu automobiliu Samas juokėsi: „Adrenalinas toks, koks bus per „Bix“ koncertą.“ Šiuo metu naują albumą įrašinėjantys muzikantai savo gerbėjus žada nustebinti ir naujomis, dar mažai kur girdėtomis dainomis.

Dar viena staigmena muzikos gerbėjams – popscenos karaliene vadinamos Džordanos Butkutės koncertas. Ji lenktynėse savo šou surengs šeštadienio vakarą ir taip simboliškai uždarys renginį. Dž.Butkutė savęs nevadina labai azartiška ir į ekstremalias pramogas sako žiūrinti atsargiai. Tačiau pasivažinėjimas sportiniu „Volkswagen Beetle“ jai buvo smagi atrakcija. „Lenktynės – geriausios. Aš irgi viena iš geresnių, todėl koncertinė programa vadinsi „Geriausi renkasi geriausius“, – žadėjo Dž.Butkutė.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šiemet lenktynėse aktyviai veiks ir vairuojančių moterų asociacija „Racing Ladies“, kuriai vadovauja atlikėja Ingrida Kazlauskaitė. „Asociacija veiks labai aktyviai, lenktynėse rūpinsimės šeimomis, vaikais. Atsivedę į renginį mažuosius galės juos palikti saugoti mums“, – sakė I.Kazlauskaitė. „Racing Ladies“ taip pat organizuos orientacinį moterų ralį ir daug įvairių kitų pramogų.

„Šiemet padarysime viską, kad šis renginys būtų įdomus ir iš pramoginės pusės. Planuojame trijų dienų šou. Bus slalomas mėgėjams, kelias dienas bus įrengta speciali trasa. Taip pat bus įrengta speciali zona neįgaliesiems, kur jie patogiai galės stebėti lenktynes. Planuojame neeilinį renginį“, – pasakojo D.Jonušis.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai