Spintą naujais pirkiniais atnaujinusi Neringa Šiaudikytė pirmenybę teikia vardiniams drabužiams

Neringa Šiaudikytė / Luko Balandžio ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-29 10:48
Šaltuoju metų laiku daugelis iš spintų traukia tamsių spalvų drabužius. Tačiau Neringai Šiaudikytei šį sezoną juodi, mėlyni ir pilki atspalviai – visai ne prie širdies. Artėjant žiemai atlikėjos spintoje vis daugėja švelnių, šviesių, pastelinių spalvų drabužių.

„Esu juodos spalvos gerbėja, bet šį sezoną noriu būti šviesi. Rusva, smėlio, dramblio kaulo spalvos dabar mano mėgstamiausios. Nejučia pastebiu, kad daugėja net šviesių džinsų – taip anksčiau nebūdavo“, – Žmonės.lt linksmai sakė Neringa.

Grupės „Naujos pupytės“ narė savo garderobą atnaujina kiekvieną sezoną. Ir nors šiemet ruduo vėlyvas ir gana šiltas, vėsus oras Neringos visiškai negąsdina, savo spintą ji jau paruošė ir spėjo atsinaujinti širdžiai maloniais pirkiniais.

Nerijaus Šabanausko nuotr.
Nerijaus Šabanausko nuotr.

„Visus naujus daiktus stengiuosi kruopščiai planuoti. Man labai svarbi kokybė, patogumas, o už tai tenka mokėti brangiau. Tačiau dažniausiai iš anksto suplanuoju pirkinių sąrašą, ieškau, kur tuos pačius daiktus galiu įsigyti pigiau, o kartais tiesiog laukiu nuolaidų ir išpardavimo“, – apie apsipirkimo įpročius pasakojo ji. Kas sezoną ji drabužiams išleidžia maždaug tūkstantį eurų.

Nerijaus Šabanausko nuotr.
Nerijaus Šabanausko nuotr.
Nerijaus Šabanausko nuotr.
Nerijaus Šabanausko nuotr.

Tarp naujų Neringos daiktų spintoje šiemet – klasikiniai Louis Vuitton aukštakulniai ir tų pačių mados namų balta skara, šviesiai rudos spalvos „Massimo Dutti“ puspaltis, kašmyrinis megztukas.

„Reguliariai atnaujinu savo spintą ir visuomet iš naujo peržiūriu – ką dar galiu dėvėti, kas jau pabodo, kas nusidėvėjo. Vienus drabužius išmetu, kitus kam nors atiduodu, o kartais ir perparduodu vintažiniuose turguose. Tuomet atsikratau tais daiktais, kurių nebereikia, o už gautus pinigus perku naujus“, – sakė Neringa.

Nerijaus Šabanausko nuotr.
Nerijaus Šabanausko nuotr.

Tačiau pati vilkėti vintažinių drabužių ji sako nemėgstanti ir turinti vos vieną rankinę. Parduoti savo senus daug smagiau, nei pirkti jau kieno nors dėvėtus. „Naujas daiktas visuomet yra naujas. Nelabai mėgstu, kai jį jau kažkas vilkėjo. Taip pat visuomet dvejoju dėl autentiškumo – ne visi vardiniai drabužiai yra originalai“, – pasakojo atlikėja.

Neringa neslepia – jai svarbi drabužio etiketė, svarbus prekės ženklas ar mados namų vardas. „Nesu maniakė. Mano spintoje yra visko, yra daug ir paprastų, visiems įperkamų drabužių. Tačiau jei turėčiau daug pinigų, rengčiausi tik vardiniais, garsių dizainerių siūtais rūbais“, – tikina ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Neringos Šiaudikytės klipo užkulisiai: sugedęs automobilis ir gundantys maudymosi kostiumėliai

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai