„Spice Girls“ narė Geri Halliwell ištekėjo už „Formulės 1“ komandos „Red Bull“ boso

Geri Halliwell ir Christianas Horneris / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-15 21:01
Buvusi grupės „Spice Girls“ narė Geri Halliwell (42) penktadienį ištekėjo už „Formulės-1“ komandos „Infiniti Red Bull Racing“ vadovo Christiano Hornerio (41). Vestuvių ceremonija vyko Anglijoje, Voburno Šv. Marijos bažnyčioje.

Buvusi „Spice Girls“ narė vestuvinius žiedus su išrinktuoju sumainė po bene metus trukusios draugystės.

Vestuvių ceremonijai garsenybė pasipuošė žemę siekiančia balta nėriniuota suknele, prie jos priderino įspūdingą ilgą nuometą. G.Halliwell į bažnyčią atvyko „Rolls Royce“ automobiliu.

Prie altoriaus nuotaką palydėjo jos dukra Bluebell ir kitų „Spice Girls“ narių Emmos Bunton ir Mel B vaikai. Kitos narės Victoria Beckham ir Mel C į vestuves atvykti negalėjo, nes dėl darbinių įsipareigojimų buvo išvykusios iš šalies.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Geri Halliwell vestuvėse netrūko žinomų veidų – jaunavedžius pasveikinti atvyko Amanda Holden, Myleene Klass ir kt.

Į sūnaus vestuves neatvyko jauniko tėvai – jie labai nepritarė jo sprendimui palikti buvusią draugę Beverley Allen, su kuria jis buvo 14 metų ir susilaukė dukters, dėl britų popžvaigždės. Christianas Horneris su Beverley Allen kartu buvo 14 metų ir ją paliko, kai jų dukrai tebuvo šeši mėnesiai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Prieš kelias dienas G.Halliwell atšventė savo mergvakarį. Atsisveikinimą su viengungyste 42 metų Geri Halliwell nusprendė paminėti su būreliu draugių. Atlikėja uždarame pobūvių klube surengė jaukų pasisėdėjimą su aštuoniomis artimiausiomis draugėmis ir giminaitėmis.

G.Halliwell išrinktasis Christianas Horneris yra „Formulės-1“ komandos „Infiniti Red Bull Racing“ vadovas. 2013 metais jis tapo Britanijos Imperijos ordino kavalieriumi už savo nuopelnus sportui.

Geri Halliwell ir Christianas Horneris susipažino dar 2009-aisiais, bet kada pradėjo bendrauti artimiau nėra aišku – tik nuo 2014-ųjų kovo jie nebeslepia, kad yra pora. Žinia, kad pora susižadėjo, pasirodė pernai lapkritį.

Jie abu turi vaikų iš ankstesnių santykių: ji augina aštuonerių metų dukrą Bluebell, o jis – metų amžiaus dukrą Olivią.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai