„Sostų karų“ pažiba Peteris Dinklage‘as „Pikseliuose“ reikalaus salos, laisvės ir sraigtasparnio

Peteris Dinklage‘as / „ACME Film“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-26 14:45
Mažiau kaip po mėnesio Lietuvą pasieks vienu laukiamiausių šios vasaros filmų pakrikštyta fantastinė veiksmo juosta „Pikseliai“. Greta komikų Adamo Sandlerio ir Josho Gado į Žemės gelbėtojų gretas stos, ko gero, garsiausias Holivudo mažaūgis aktorius, serialo „Sostų karai“ gerbėjams puikiai pažįstamas Peteris Dinklage‘as.
„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.

Charizmatiškasis teatro ir kino aktorius filme „Pikseliai“ žavės jam būdingu humoru. Rimtu  veidu dėstydamas reiklavimus JAV prezidentui, kurį įkūnijo „Prekybos centro kietuolis“ filmų aktorius Kevinas Jamesas, jis privers publiką leipti juokais. Ko verta vien P.Dinklage‘o personažo šukuosena – filme jis pasirodo apsikirpęs pagal devintojo dešimtmečio madą, kuomet priekyje ir šonuose plaukai trumpi, o gale – ilgi.

Vaizdo klipas, kuriame P.Dinklage‘o herojus Edis Plantas dėsto savuosius reikalavimus JAV prezidentui:

Pagal „Pikselių“ scenarijų 46-erių Holivudo žvaigždės įkūnytas Edis Plantas, kurio pravardė – „The Fire Blaster“, devintajame dešimtmetyje priklausė vaizdo žaidimų aistruolių kvartetui. Ketveriukė, kurią sudarė Semas (akt. A.Sandleris), Vilas (akt. K.Jamesas), Ladlou (J.Gadas) ir Edis ne sykį drauge gelbėjo pasaulį. Tiesa, ne realybėje, o žaisdami žaidimus. Šįsyk jų laukia kur kas pavojingesnė misija.

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.

1982-aisiais JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) išsiunčia žinutę, vildamasi užmegzti kontaktą su nežemiškos kilmės civilizacijomis.  Į galaktikos tolius pasiųstoje kapsulėje buvo Žemės gyvenimo bei žmonių kultūros vaizdai ir vaizdo įrašai. Nelaimei, ateiviai neteisingai suprato pridėtas vaizdo žaidimų ištraukas, kurias jie suprato kaip kvietimą į karą. Puolimą surengusios ateivių pajėgos atakai panaudoja žaidimus kaip mūšio modelius, kurių centre – legendinis geltonasis „Pac-Man“. Klasikinių vaizdo žaidimų žinovų komanda – vieninteliai, galintys sustabdyti pasaulį į pikselius skaidančius ateivių ginklus.

Kaip P.Dinklage‘o herojus kaunasi su „Pac-Man“ pamatyti galite čia:

Lietuviškai titruotas filmo „Pikseliai“ anonsas:

Puikūs aktoriai, daugybė šmaikščių pokštų ir klasikiniai vaizdo žaidimai fantastinėje veiksmo ir nuotykių komedijoje „Pikseliai“ Lietuvą pasieks liepos 24 dieną.

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai