Solveiga Mykolaitytė apsinuogino pikantiškame vaizdo klipe

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-23 18:49
Modelis Solveiga Mykolaitytė gerbėjams parodė pikantišką vaizdo įrašą, kuriuo bando užkrėsti pakilia savaitgalio nuotaika. Šįkart prieš vaizdo kamerą S.Mykolaitytė nepabūgo ir apsinuoginti.

„Šeštadienis! Seksuali nuotaika! Tad dar kartelį – muzika visu garsu!“ – pasidalijusi vaizdo įrašu rašė S.Mykolaitytė. 

Naujame vaizdo įraše, kurį kūrė Imantas Boiko, S.Mykolaitytė tarytum davė užuominas, kaip reikėtų praleisti šeštadienio vakarą, kad jis būtų įsimintinas. O receptas paprastas: garsi tranki muzika, šampano purslai, stilingi drabužiai, kurių vėliau gali ir nelikti, pakili nuotaika ir jokių tabu. 

„Šio įrašo idėja buvo pavaizduoti mane – emocionalią, jausmingą merginą, gal šiek tiek fatališką, flirtuojančią ar tiesiog šėlstančią ir besimėgaujančią gyvenimu“, – Žmonės.lt paaiškino S.Mykolaitytė.

Nors ir galima būtų galvoti, kad filmuojantis modeliui reikėjo drąsos, Solveiga sako, kad visai ne: „Su Imantu dirbu nebe pirmą kartą, tad visiškai pasitikiu šiuo talentingu žmogumi, kuris yra profesionalas. Kamera mane myli, aš ją taip pat, vaidyba nėra man labai svetimas dalykas, tad įsikūnyti į paskirtą personažą nebuvo labai sunku.“

Sestadienis!! Sexy mood!! tad dar karteli- muzika visu garsu!! 󾭘󾮖🏻😎 Imantas Boiko #video #dance #music

Posted by Solveiga Mykolaityte on Saturday, January 23, 2016

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai