Soliaris ryžosi viešai plastinei nosies operacijai

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-25 13:20
Šiuo metu intensyviai įrašų studijoje dirbančiam Soliariui pasitaikė proga patobulinti savo nosį – atlikėjui bus daroma plastinė operacija.

„Kai viena renginių organizavimo įmonė pasiūlė man patobulinti savo nosį nesupykau, o labai nudžiugau“, – kalbėjo Soliaris.

„Visuomet maniau, kad mano nosis panaši į didelę bulvę, buvau ir liksiu savikritiškas sau. Daugybę kartų esu stipriai gavęs į nosį krepšinio treniruočių metu, to pasėkoje nosis tapo kreiva ir didelė. Noriu, kad žmonėms būtų vaizdas bent šiek tiek malonesnis“, – juokėsi atlikėjas.

Soliarį sutikęs operuoti plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Saulius Vikšraitis pripažino, kad žaisdamas krepšinį atlikėjas išties prisidarė daug žalos savo nosies pertvarai ir atlikėjo nosies korekcijos operaciją pavadino vidutinio sudėtingumo.

Po operacijos Soliaris turės smailesnę ir dailesnę nosį, jis taps vyriškesnis, – atviravo chirurgas S.Vikšraitis.

„Po operacijos Soliaris turės smailesnę ir dailesnę nosį, jis taps vyriškesnis. Nosis yra žmogaus veido centrinė dalis ir ji išties padailina žmogaus išvaizdą“, – atviravo chirurgas Saulius Vikšraitis.

Tiesa, operacija yra ypatinga tuo, kad visą jos procesą galėsite stebėti ir žiūrovai, mat operacija bus filmuojama tiesiai iš Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centro operacinės gyvai. Tačiau galutinio rezultato teks šiek tiek palaukti, mat po tokios operacijos rezultatas matysis tik po trijų mėnesių. Juos atlikėjas žada praleisti užsidaręs ir pasislėpęs nuo visų savo įrašų studijoje.

Temos:

Soliaris Aktualu

Naujausi straipsniai