Socialiniame tinkle – Jolantos Leonavičiūtės ir Justinos Stambrauskaitės karas dėl vedusių vyrų

Justina Stambrauskaitė ir Jolanta Leonavičiūtė / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-29 13:13
Į naujos lietuviškos komedijos premjerą pirmadienio vakarą atvykusi Jolanta Leonavičiūtė internete sulaukė kritikos dėl aprangos. Žodis po žodžio ir feisbuke tarp Jolantos ir Justinos Stambrauskaitės įsižiebė konfliktas, tačiau jo epicentre atsidūrė ne apranga, o vyrai.

Pirmadienio vakarą Vilniuje vyko išankstinė komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ premjera, sudominusi visą būrį svečių. Tarp jų ir Jolantą Leonavičiūtę – moteris šioje komedijoje sukūrė vieną iš vaidmenų, todėl atvyko viena pirmųjų įvertinti rezultato.

Į premjerą Jolanta atėjo pasipuošusi alyvinės spalvos blizgia palaidine, prie kurios derino blizgias tampres ir ilgaaulius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dėl tokios aprangos ji sulaukė kritikos internete, esą pasipuošė per daug kasdieniškai, nepaisydama premjerose reikalaujamo šventinio aprangos kodo, ir galiausiai socialiniame tinkle imta diskutuoti ne tik apie jos išvaizdą premjeros metu, bet ir apie vaidmenį kine.

Užvirus aistroms ir diskusijoms, į jas įsitraukė ir viešųjų ryšių specialistė, verslininko Danieliaus Bunkaus širdies draugė Justina Stambrauskaitė, kuri nevyniojo žodžių į vatą: teigė neva matanti Jolantą vedusių ar „užimtų“ vyrų draugijoje, kad ši neva reikalaujanti pinigų už bet ką.

Justina ironizavo ir apie Jolantos vaidmenį naujoje lietuviškoje komedijoje – anot jos, kitąmet eteryje vietoj „Vienas namuose“ galėtų rodyti juostas pavadinimais „Jolantoje. Vienas“, „Jolantoje. Du“, „Jolantoje. Trys“.

Tokios kalbos socialiniame tinkle pasiekė pačios Jolantos Leonavičiūtės akis, todėl ji, pasidalijusi Justinos komentarų kopija, teigė, kad šiai teks atsiimti už šmeižtą.

„(Ne )Gerbiama Justina. O tau ne gėda taip šmeižt? Miela mergaite, už va tuos „vedusius vyrus“ Kalėdų seniai skaudžiai baus tave“, – feisbuke atsikirto Jolanta.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Kviesiu pristatyti visus tuos „vedusius vyrus“

Žmonės.lt susisiekė su pačia Jolanta. Ar merginos – pažįstamos, ar visgi konfliktas kilo visiškai spontaniškai neturint jokių asmeniškumų?

„Buvome pažįstamos iš renginių senesniais laikais. Turbūt asmeninio gyvenimo bei psichologinė įtampa skatina ją taip elgtis“, – svarstė J.Leonavičiūtė.

Pasiteiravus, kokių tolimesnių veiksmų planuoja imtis po šios konflikto, Jolanta buvo lakoniška: „Veiksmai – kviesiu pristatyti visus tuos „vedusius vyrus“, nes net pačiai įdomu, kas jie tokie.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai