Skaiva Jasevičiūtė ištekėjo už Artūro Kraujalio, jaunavedžių žiedus nešė taksas Versalis

Skaiva Jasevičiūtė ir Artūras Kraujalis / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-17 14:17
Šeštadienio popietę žurnalistė, radijo ir televizijos laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė (33) ištekėjo už savo mylimojo, verslininko Artūro Kraujalio (40), praneša Žmonės.lt. Po vestuvių nuotaka pasirinko vyro pavardę – tapo Skaiva Kraujale.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Civilinę santuoką S.Jasevičiūtė ir A.Kraujalis registravo po beveik trejų pažinties metų.

Pora susituokė Vilniaus senamiestyje esančio viešbučio „Grotthuss“ kiemelyje. Pasveikinti jaunavedžių susirinko artimieji, draugai, kolegos. 

Tarp jų buvo galima sutikti ir keletą žinomų žmonių. Susikūrusią šeimą sveikino Aistė Paškevičiūtė, Gabrielė Martirosianaitė, atlikėja Elena Puidokaitė-Atlanta ir daugelis kitų. Svečiai į ceremoniją atvyko nešini baltomis rožėmis – toks buvo jaunavedžių prašymas.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Baltais rožių žiedlapiais svečiai nuklojo ir raudoną kilimą, kuriuo sakyti priesaikos Skaivą iki būsimo vyro palydėjo jos tėtis.

Po atviru dangumi vykusi ceremonija ypač tiko svečiams, čia atėjusiems su taksais. Skaiva visą gyvenimą dievino šunis, todėl svarbiausią savo gyvenimo akimirką taip pat džiaugėsi būryje keturkojų. Taksų figūrėlės tapo kai kurių vaišių dekoru. 

O šios veislės šunis auginanti Skaiva vienam jų – Versaliui – savo vestuvių dieną patikėjo itin svarbią užduotį – nešti jaunavedžių žiedus. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Balta peteliške papuoštam taksui prie nugaros buvo pririštas dekoratyvi pagalvėlė, dresuotas šuo klusniai atbėgo su žiedais iki pat jaunųjų. Sumanymas puikiai pavyko ir tik paskutinę akimirką žiedai nuriedėjo nuo Versalio nugaros. 

Gražią staigmeną Skaivai ir Artūrui paruošė prodiuseris Gediminas Jaunius, ceremonijos metu užgrojęs saksofonu.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Tiek aš, tiek mano vyras nesame praktikuojantys katalikai – nesilankome bažnyčioje taip dažnai, kad galėtume be veidmainystės ten tuoktis. Be to, nei mano, nei jo šeima mūsų nespaudė tuoktis bažnyčioje, taigi ir pasirinkome civilinę“, – Žmonės.lt sakė nuotaka. 

Po vestuvių ji pasirinko vyro pavardę – tapo Skaiva Kraujale. 

Po ceremonijos visi susirinkusieji buvo pakviesti pasivaišinti šampanu, kuris buvo originaliai patiektas prie specialiai vestuvėms iš ledo išskaptuotos skulptūros, vaizduojančios jaunavedžius taksų apsuptyje.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Gražiu šventės akcentu tapo ir į dangų paleisti balionai.

„Per daug mylime balandžius, kad juos paleistume, todėl nusprendėme, kad kiekvienas svečias, rankose laikydamas balioną, sugalvotų kokį nors gražų palinkėjimą mūsų šeimai. Tik prašau, nelinkėkit septynių vaikų“, – ragindama svečius į dangų paleisti baltus šventinius balionus šmaikštavo Skaiva.

Savo vestuvių šventę jaunavedžiai suplanavo neįprastai greitai – vos per tris mėnesius. Tiesiog nematė reikalo delsti ir susižadėjus vestuves nukelti, pavyzdžiui, kitai vasarai. 

„Pasišnekėjome ir nutarėme, kad nėra ko laukti – vestuves iškelsime šiais metais. Metai mums buvo ypatingi, labai gražūs, per juos atsitiko daug gražių dalykų – norėjosi įprasminti. Be to, labai nemėgstu karščio. Lygiai taip pat, kaip ir rudenį, vasarą rizikuoji „gauti lietaus“, tačiau maža to, mūsų vasaros kartais pasižymi ir alinančia kaitra... Ginkdie, nenorėčiau tuoktis „prie +30“, – sakė S.Jasevičiūtė.

Nors atrodytų, kad per tokį trumpą laiką iškelti vestuves – neįmanoma misija, nuotaka šypsosi: „Turiu daug gerų draugų, kurie buvo linkę man padėti. Suvienijome jėgas, ėmėmės darbų ir viskas kažkaip labai lengvai pasidarė... Nesuprantu tų, kurie sako, kad planuoti vestuves – labai baisu ir siaubinga. Na nėra čia nei baisu, nei siaubinga... Mes tai padarėme visai be jokio streso.“

„Padarė“ taip, kaip norėjo – kukliai, bet jaukiai ir iškilmingai, nepamiršo nė vienos detalės. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Reikšmingą dieną S.Jasevičiūtė pasipuošė dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės kurta nuotakos suknele. 

„Ji yra mano draugė, man visada labai patiko jos kūryba. Apie savo vestuves niekada negalvodavau, bet kažkada, per kažkokį vakarėlį pasakiau jai, kad jei tuoksiuos, tikrai vilkėsiu jos suknelę... Taigi atėjus laikui nekilo jokių kitų minčių. Atėjau pas ją, pasakiau, kaip save įsivaizduoju, ir ji įgyvendino mano viziją“, – argumentavo.

Po ceremonijos pačius artimiausius sau žmones, kurių suskaičiavo 40, pakvietė kartu pavakaroti. „Čia vienos dienos vestuvės, bet aš nežinau, kada jos baigsis“, – juokėsi Skaiva. Daugiau atvirauti apie vestuvių šventę ji nenorėjo.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Į povestuvinę kelionę Kraujaliai vyks vėliau: „Kol kas nesame numatę nei datos, nei konkrečios vietos, kur važiuosime. Negali taip paprastai imti ir išvažiuoti – abu turime darbus, kuriuos reikia derinti, taip pat yra šunys, kuriuos reikia kažkur palikti, kad būtų saugiai prižiūrėti... Todėl taip ir nusprendėme: pirma atšokame vestuves, o po to, kai jau nurims visas džiugesys, ramiai prisėsime ir suplanuosime atostogas.“

Paklausta, ar jau planuoja šeimos pagausėjimą, Skaiva tikino konkrečių užmojų šioje srityje neturinti.

„Manau, kad Artūras nori vaikų, o ir aš pati jaučiuosi pribręstanti šiam reikalui. Dabar tikrai nesu nėščia – mes tuokėmės ne iš reikalo. Visada norėjau pirma santuokos, o po to vaikų... Žiūrėsime. Tai toks dalykas, kurio negali suplanuoti, pagreitinti. Bus tai bus, nebus – lauksime, kol bus“, – šypsosi laiminga nuotaka.

Pasipiršo liepą

Apie asmeninį gyvenimą Skaiva nebuvo linkusi atvirauti, taigi liepos mėnesį įvykusios jos ir mylimojo sužadėtuvės daugeliui galėjo pasirodyti staigmena. 

„Susipažinome kaip ir visi paprasti žmonės – bare. Artūras mane užkalbino, mes pradėjome šnekėti... Pamažu ta pažintis išsirutuliojo į draugystę“, – jųdviejų istorijos pradžią Žmonės.lt pasakojo S.Jasevičiūtė. 

Draugystė netruko tapti tvirta ir neabejotina – sužadėtuvės Skaivai nebuvo it iš giedro dangaus. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Kalbėdami apie vestuves mes patraukdavome vienas kitą per dantį, todėl negalėčiau sakyti, kad tai būtų buvęs visiškas netikėtumas, neplanuotas dalykas. Mes kalbėjomės apie gyvenimą, ateitį kartu... Ir kadangi nebesame jauni studentai, tai viskas išėjo labai natūraliai. Visgi man tikrai nebuvo taip, kaip kitoms moterims, kai prieš savaitę ima jaustis, kad vyras piršis...“ – šypsojosi ji.

Likus dviem savaitėms iki vestuvių S.Jasevičiūtė su draugėmis atšoko ir trankų bei pašėlusį mergvakarį

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai