Skaitytojo tema: Manto Katlerio juokeliai – aktoriaus Davido Spade'o pasirodymų kopija?

Mantas Katleris ir Justinas Jankevičius / Martyno Siruso nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-06-15 12:37
Šiuo metu Lietuvoje labai išpopuliarėjusi „stand up'erių“ grupė pasivadinusi „Humoro klubu“, kurios priešakyje jau Lietuvai gerai žinomas savo „stand up“ juokelių kūrėjas Mantas Katleris. Tačiau skaitytojas Renatas, parašęs redakcijai laišką, suabejojo Manto pasirodymų originalumu.

„Youtube“ peržiūrėjau viena „Humoro klubo“ pasirodymo įrašą, kuris, pasak pavadinimo, buvo nufilmuotas 2012 metais, bet įkeltas 2013 metais birželio 12 dieną. Video buvo linksmas ir juokingas, vertas dėmesio:

Bet po keleto dienų peržiūrėjau dar vieno „stand up'erio“ Davido Spade'o pasirodymą, kuris taip pat buvo labai juokingas, bet pastebėjau, kad juokeliai kažkur labai girdėti.

Tuomet prisiminiau Manto Katlerio pasirodymą ir „jo kurtus“ juokelius. Pagalvojau, arba Davidas Spade'as moka lietuviškai ir kopijuoja Mantą Katlerį, arba Mantas kopijuoja jį.

Atidžiau peržiūrėjus Davido Spade'o video pastebėjau, kad jis įkeltas 2013 metais kovo 6 dieną, bet video filmuotas 1998 metais. Tuomet viskas tapo aišku.

Nesu labai pavydus, bet ir aš norėčiau už išmoktą „eilėraštį“ užsidirbti „ant alaus“. 

Ką manote jūs: ar Mantas kopijuoja Davidą Spade'ą?

Skaitytojas Renatas pateikė vaizdo įrašą su Davido Space'o ir palyginimui Manto Katlerio juokeliais:

Su pačiu Mantu susisiekti nepavyko, jo bičiuliai „Humoro klube“ Žmonės.lt sakė, kad Mantas dar svarsto, ar reaguoti į šį skaitytojo laišką.     

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai