Siūti pradėjusią Nijolę Pareigytę įkvėpė Natalija Bunkė – pirmą suknelę kuria dukrai

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė / LNK ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-13 12:21
Ne veltui sakoma, kad motinystės atostogų išėjusios moterys augindamos vaikus atranda save, naujų pomėgių. Vienos ima eksperimentuoti virtuvėje, kitos – užsiima rankdarbiais, piešia, ima rašyti, o gal – siūti. Siuvimas sudomino ir grupės „69 danguje“ narę, atlikėją Nijolę Pareigytę-Rukaitienę.

Kadaise apie tokį hobį ji net nebūtų pasvajojusi, o dabar pati pagauna save mintyse modeliuojanti naujus darbus ir vis dažniau sėdasi prie siuvimo mašinos.

„Dar prieš mėnesį galvojau, kad siuvimas yra kosmosas, o visos siuvėjos  kosmonautės. Štai, prašau – pirmoji mano siūta suknelė dukrytei jau beveik baigta“, – socialiniame tinkle pasidalijusi savo pirmuoju, kaip pati sako „rimtesniu“ darbu rašė Nijolė.

Siuvimas į jos gyvenimą atėjo netikėtai. Kaip pati sako, matyt, tiesiog pribrendo laikas. Pirmiausia Nijolė nusprendė pabandyti pasiūti maišelį vaistažolėms, o vėliau pradėjo galvoti ir apie didesnius brėžinius.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Natalija Bunkė man visuomet buvo pavyzdys. Mes daug bendraujame ir aš vis žaviuosi ja – kaip ji geba viską sau pasisiūti pati: ir sukneles, ir užuolaidas, apklotus. Suėmė baltas pavydas. Vaikystėje mamai sagas padėdavau įsiūti, bet daugiau? Oi, ne. Bet pagalvojau, kad niekada nevėlu mokytis ir pabandyti. Taip viskas ir prasidėjo“, – apie pačią pradžią Žmonės.lt kalbėjo Nijolė.

Pasak jos, kiekviena moteris turėtų mokėti siūti, todėl jai stebint savo drauges ir koleges noras įrodyti, kad tai gali daryti ir ji vis stiprėjo.

Mokytis ji nusprendė su profesionalo pagalba ir kreipėsi į šio amato ją mokančią siuvėją. „Turiu įvairių planų ir sau, ir dukrai. Tačiau dar reikia tobulintis. Čia kaip matematika – yra ką veikti“, – juokėsi ji.

Nijolės planuose – ir rimtesni, su siuvimu susiję projektai, tačiau kol kas apie juos atlikėja garsiai nekalba. „Minčių yra visokių. Nors galiu garantuoti, kad dizainerės iš manęs nebus. Su šiuo talentu reikia gimti. Kol kas man tai tiesiog smagus laisvalaikio praleidimo būdas, kuris teikia daug džiaugsmo“, – sakė atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai