Šiuolaikinių menininkų paroda „Menas už taiką“ sudomino ir žinomus žmones

Danguolė Stachura, Augustė Radzevičiūtė ir Neilas Gittinsas, Dalius Mertinas ir Laima Mertinienė / Juliaus Kalinsko nuotr., Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-03 19:24
Antradienio vakarą „Pilies“ meno galerijoje Vilniuje vyko iškilių šiuolaikinių Lietuvos menininkų paroda „Menas už taiką – žmoguje, šeimoje, visuomenėje, pasaulyje“. Rudens vakarą paskirti domėjimusi menu nusprendė ir būrelis žinomų žmonių.

Sigito Staniūno, Arturo Aliuko, Pauliaus Juškos, Arūno Rutkaus, Dovilės Norkutės, Miglės Kosinskaitės,  Arūno Žilio ir Aliaus Berdenkovo – šių iškilių šiuolaikinių Lietuvos menininkų darbai ekspozicionuojami naujoje parodoje Vilniuje.

Uždarame meno vakare apsilankė ir būrys žinomų žmonių: Dalius Mertinas su žmona Laima, Daiva Tamošiūnaitė, Valda Bičkutė, Audronė Bunikienė ir kiti.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Tarp svečių buvo galima pamatyti ir žiemos pradžioje pirmagimio susilauksiančią keliautojo, žurnalisto Vytaro Radzevičiaus ir žurnalistės Laisvės Radzevičienės dukrą Augustę Radzevičiūtę, kurią į renginį atlydėjo širdies draugas, britas iliustratorius Neilas Gittinsas.

Svečius pasitiko ir parodą pristatė meno galerijos savininkė, verslininkė Danguolė Stachura.

Šią galeriją D.Stachura atidarė prieš šešerius metus: tuomet per atidarymo šventę moteris žadėjo padėti talentingiems meno žmonėms ir džiaugėsi įgyvendinusi savo svajonę turėti meno erdvę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai