„Sirenos“ pristato pirmąjį grupės sceninį įvaizdį – išskirtinė fotosesija vyko smėlio karjeruose

Alvyda Chmelevskytė ir Renata Klimaitytė / Eriko Matijošiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-15 14:23
Neseniai po ilgų skandalų „Kitokių“ pavadinimo atsisakiusi merginų grupė, pasivadinusi „Sirenomis“, jau gali pasidžiaugti toliau vystoma veikla ir grupės naujienomis. Vasarai įsibėgėjus atlikėjos pristato pirmąjį savo sceninį įvaizdį, kurio įamžinimo fotosesija vyko smėlio karjeruose.
Eriko Matijošiaus nuotr.
Eriko Matijošiaus nuotr.

„Tai pirmasis mūsų kaip „Sirenų“ grupės sceninis įvaizdis, kurio laukėme beveik puse metų. Nuo pat pradžių buvo nuspręsta neskubėti ir viską atlikti kokybiškai. Ilgai laukėme medžiagų, kurios keliavo iš kitų Europos miestų kaip Milano, Paryžiaus. Vieningai kartu su mus rengusiais mados namais „Molči“ nusprendėme, jog pirmenybę teiksime subtiliai kostiumo konstrukcijai, o sceninius blizgučius keisime pačiais iš savęs kokybe ir prabanga spindinčiais audiniais. Nedvejodamos rinkomės šilką. Jis puikiai atspindi scenos šviesas“, – Žmonės.lt sakė grupės lyderė Renata Klimaitytė.

Alvyda Chmelevskytė ir Renata Klimaitytė sceniniams drabužiams pasirinko smaragdinę spalvą, kuri, tiki neša gerą aurą ir teigiamas emocijas.

„Rinkomės iš žalsvų atspalvių paletės. Klasikinę juodą apgaubėme sodriai žalios spalvos gryniausio šilko apsiaustu. Atkeliavusi vasara skatina atnaujinti garderobą ir prisiminti, jog egzistuoja ne tik pilkos lietuviškos spalvos. Pasirinkome šių metų madingiausią – smaragdinę: ji gaivi, efektinga, prasminga, parinktas tinkamas atspalvis ne tik atkreipia dėmesį, bet ir pabrėžia mūsų privalumus. Beje, jeigu žmogus teikia pirmenybę žaliai spalvai, tai jis yra harmoningas, ištikimas, darbštus, kilnus bei geranoriškas, jis rūpinasi kitais, išklauso. Žalia spalva taip pat atspindi naują gyvenimo etapą ir dažnai žmonėms įkvepia viltį, gyvybingumą bei energiją, skatina draugiškumą ir bendravimą“, – įsitikinusios merginos.

Eriko Matijošiaus nuotr.
Eriko Matijošiaus nuotr.

Atlikėjos teigė, kad ateityje gerbėjus džiugins ne tik grupės stiliaus atradimais, bet ir naujomis dainomis, kurios, tiki, ras kelią į klausytojų širdis.

„Kaip jau ir ne kartą esame minėjusios kartu su pavadinimu keitėme ir savo strategiją. Norisi, kad sirenos išaugtų į kokybišką produktą visais atžvilgiais. Kol kas atskleidžiame tik pirmąjį mūsų grupės sceninį įvaizdį, bet galime patikinti, jog jie bus vienas už kitą geresni. Kitą pristatysime kartu su naująja daina ir pirmuoju po nauju pavadinimu vaizdo klipu, kurio darbai jau prasidėjo“, – ateities planais dalijosi Renata.

Eriko Matijošiaus nuotr.
Eriko Matijošiaus nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai