Simonai Nainei mama Vilija – ir draugė, ir autoritetas: „Ji mane užaugino geru žmogumi“

Simona Nainė su mama Vilija / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-03 08:53
Motinos dieną visi skubame sveikinti savo brangiausius žmones pasaulyje. Atlikėja Simona Nainė šią dieną taip pat sveikina savo mamą, kuri jai – ir draugė, ir autoritetas.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

S.Nainė su motina Vilija Šermukšniene – pačios geriausios draugės. Nors tėvai gyvena Marijampolėje, tai netrukdo palaikyti artimų santykių.

„Mano mama – tai ne tik moteris, mama, draugė, patarėja, nuostabi žmona, bet ir mano autoritetas. Man ji – gražiausia moteris. Dėl įtempto darbo grafiko neturiu progos dažnai apsilankyti Marijampolėje pas tėvelius, todėl kiekvieną dieną kalbame telefonu. Pajuokaujame, kartais paverkiame, kad pasiilgome, pasitariame. Mama – pagrindinė palaikytoja visuose mano darbuose ir pasirinkimuose“, – patikina Žmonės.lt kalbinta S.Nainė.

Simona mamai dėkinga už visą rūpestį ir meilę, kurią ši jai suteikia. Atlikėja įsitikinusi, kad būtent geri santykiai su tėvais jai ir pačiai padėjo sukurti gražią šeimą – ji jau pusantrų metų susituokusi su didžėjumi, radijo laidų vedėju Jonu Nainiu.

„Mama man  –  neįkainojamo brangumo žmogus, kuris išaugino mane tikrai geru žmogumi ir suformavo tvirtas šeimos ir apskritai gyvenimo vertybes. Motinos dienos proga savo mamai noriu palinkėti pirmiausia sveikatos, išlikti tokiai pat jaunatviškai, kokia yra, ir žinoti, kad ji visada man bus pati geriausia mama pasaulyje“, – šypteli S.Nainė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai