Simona Nainė pradėjo siūti vestuvines sukneles: „Smagu, kad nuotakos manimi pasitiki“

Simonos Nainės papuošta nuotaka Irma su vyru / Žmonės.lt ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-05 20:00
Grupės „Pinup Girls“ atlikėja Simona Nainė jau kurį laiką šalia dainavimo panirusi ir į kitą malonią veiklą – „Nunu“ prekės ženklą įkūrusi Simona gali pasigirti vis didėjančiu klienčių ratu ir nauju posūkiu šioje veikloje: atlikėja pradėjo siūti ir vestuvines sukneles.

„Su „Nunu“ viską darau iš širdies, specialiai nesireklamuoju, todėl ir vestuvinių suknelių siuvimas prasidėjo labai natūraliai – pradėjau priiminėti tokius užsakymus. Jau papuošiau keturias nuotakas – visos jos buvo nuostabios. Jeigu ir toliau visos nuotakos bus tokios, tai galiu patikinti, kad vienas malonumas bus siūti vestuvines sukneles ir toliau“, – šypsojosi Žmonės.lt kalbinta Simona Nainė.

Neseniai ji papuošė klientę Irmą, kuri savo rudeninėms vestuvėms  irgi rinkosi „Nunu“. S.Nainė pasakojo, kad šios klientės suknelė buvo pasiūta per gana trumpą laiką, tačiau visi liko patenkinti rezultatu.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Ji neturėjo labai didelių norų ir nenorėjo sudėtingos suknelės – prioritetą teikė paprastumui. Į mane kreipėsi likus maždaug trims savaitėms iki vestuvių – žinojo tik tiek, kad nori ilgo sijono. Pasitarusios nusprendėme siūti ilgą sijoną su bodžiuku, puoštu perliukais,  jo nugara apnuoginta, o viršuje papuošta dideliu kaspinu. Nuotaka patikino, kad galutinis variantas pavyko toks, kokio ji ir norėjo – dailus, romantiškas įvaizdis. Svarbiausia, mano nuomone, išpildyti nuotakų norus“, – teigė Simona.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kaip ji vertina savo galimybes siūti vestuvines sukneles? Juk pradėjo nuo laisvalaikio drabužių ir nesudėtingo kirpimo suknelių. „Pasiūti galima viską, tik reikia  turėti tam pakankamai laiko. Kartais pasiūti įspūdingą vakarinę suknelę gali būti dar sudėtingiau, negu vestuvinę – viskas priklauso nuo moters norų“, – įsitikinusi Simona.

Man fainiausia, kad žmonės pasitiki manimi ir patiki papuošti per svarbiausią gyvenimo šventę.

Ar nebijo ji konkurencijos? Juk Lietuvoje kūrėjų, besiorientuojančių į vestuvinių suknelių siuvimą – išties nemažai, todėl konkurencija čia stipri.

„Tikrai neturiu minčių, kad kažkam esu konkurentė vestuvinių suknelių kūrime ir nežiūriu į kitus kūrėjus – juk tie žmonės, kurie specializuojasi siuvant vestuvines sukneles, jų sukuria šimtais, o aš siuvu pačius įvairiausius drabužius ir nesiruošiu likti tik prie vestuvinių suknių. Man fainiausia, kad žmonės pasitiki manimi ir patiki papuošti per svarbiausią gyvenimo šventę, apie kitką negalvoju“, – patikina pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai