Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė Lietuvą myli už laimingus, linksmus ir drąsius žmones

Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-06 14:47
1990-ųjų metų kovo 11-ą dieną Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas atkūrė nepriklausomą Lietuvą. Šiemet sukanka 25 metai, kai Lietuva nepriklausoma, o jos piliečiai – laisvi. Žmonės.lt klausia žinomų žmonių, už ką jie myli Lietuvą, ir kokias galimybes jiems suteikė laisvė.

Grupės „Pinup Girls“ merginos Viktorija Sutkutė ir Simona Nainė sutaria vienbalsiai: laisvą Lietuvą jos tikrai labai myli, o priežasčių meilei – apstu. 

Simonai meilę laisvai Lietuvai kelia sutinkami žmonės – laimingi, linksmi, laisvi. „Laisvą Lietuvą myliu už tai, kad gatvėje žmonės gali laisvai šypsotis, skleisti teigiamą energiją ir nebijoti. Myliu už paprastus žmones, kurie visąlaik švyti teigiamomis emocijomis“, – sakė ji.

Viktorija atkreipia dėmesį į tuos žmones, kuriems norėtų padėkoti: „Aš myliu tuos žmones, kurie iškovojo mums laisvą Lietuvą. Man neteko patirti, ką reiškia gyventi nelaisvoje Lietuvoje, taigi pati labiausiai gerbiu ir myliu būtent tuos žmones.“

O kodėl ir kaip laisvę mylite jūs? Pasidalinkite laisvės nuotaika ar nuotrauka savo paskyrose socialiniuose tinkluose „Instagram“, „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“ panaudodami raktažodį #myliulaisvę ir ieškokite savęs specialioje šventinėje platformoje 15min.lt/myliulaisvę!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai