Simona Milinytė Kalifornijoje sulaukė ypatingos viešnios – ją aplankė Eleonora Sebrova

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-09 13:01
Eleonora Sebrova šiuo metu vieši Los Andžele. Atlikėja susitiko ir su ten gyvenančia dainininke Simona Milinyte.

Eleonoros vizitu Simona pasidžiaugė socialiniame tinkle. „Mano mergaitė čia. Nuostabi diena su mano nuostabia drauge. Myliu tave. Kalifornijos merginos“, – feisbuke pasidalinusi judviejų nuotraukomis rašė Simona.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Judviejų draugystė brangi ir Eleonorai. Ji neslėpė draugiškų jausmų Simonai.

Žmonės.lt primena, kad dar rudens pradžioje pasklaido kalbos, E.Dragūnas ir E.Sebrova skiriasi. Apie tai vis garsiau pradėta kalbėti buvo spalio mėnesį. Galiausiai apie skyrybas prabilo ir jie patys. Lapkričio pradžioje E.Dragūnas pranešė, kad pora pasuko skirtingais keliais.

Su E.Dragūnu koncertuojanti Elenora nepasirodė ir grandioziniuose „Sel“ šou. Tuomet Kaune tūkstantinei miniai dainavęs E.Dragūnas net prisipažino apie meilės kančias.

Buvo spėliojama, kad iš viešumos pasitraukusi Eleonora persikraustė gyventi į Londoną. Ten ji buvo pastebėta koncertuojanti išskirtiniuose klubuose, taip pat – įrašinėjanti naujas dainas.

Tačiau kurį laiką atskirai vienas nuo kito gyvenę jiedu, panašu, vienas be kito negali. Gerbėjai net ėmė spėlioti, kad pora vis dėlto nusprendė susitaikyti. Tie E.Dragūnas, tiek E.Sebrova socialiniame „Instagram“ tinkle negailėjo vienas kitam komplimentų.Nepaisant to, kol kas jiedu laiką leidžia skirtinguose pasaulio žemynuose. E.Dragūnas dalinasi nuotraukomis iš Mauricijaus, E.Sebrova – iš viešnagės JAV.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Naujausi straipsniai