Simona Milinytė į Ameriką atvykusius mamą ir brolį nustebino netikėtomis gimtadienio dovanomis

Simona Milinytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-18 12:09
JAV gyvenanti ir vaidybą bei režisūrą studijuojanti lietuvių atlikėja Simona Milinytė svečioje šalyje jaučiasi lyg žuvis vandenyje. Mergina stengiasi išnaudoti visas galimybes, kuo daugiau visko pamatyti, pakeliauti, išbandyti įvairias veiklas.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Dar gegužės pradžioje Simoną Kalifornijoje aplankė Lietuvoje gyvenantys tėvai. Mergina juos sutiko svetingai: pavedžiojo po apylinkes, aprodė vietą, kurioje gyvena.

Su šeima Simona atšventė ir birželio pradžioje vykusį mamos Marijos gimtadienį. Tėtis išvyko atgal į Lietuvą, o jos su mama JAV liko dviese, drauge nuvyko į Las Vegasą. „Pati vairavau šešias valandas per dykumą. Buvo labai karšta“, – prisiminė Simona.

Lietuvės apsistojo prabangiame „Hollywood“ viešbutyje, pro kurio kambario langus atsivėrė vaizdinga panorama. „Viršutiniuose aukštuose esantys kambariai turi taip vadinamą „muziejų“, kuriame eksponuojami su įvairiais filmais susiję drabužiai, ginklai, įvairūs daiktai. Simonos ir jos mamos kambarys buvo įrengtas filmų „Superman“ ir „Die Hard“ tematika. Tai buvo viena iš Simonos staigmenų mamai.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau didžiausias siurprizas mamos laukė grįžus namo: ten jas abi pasitiko Simonos tėtis ir brolis. Norėdami padaryti siurprizą jie Simonos mamai nieko nesakė apie savo atvykimą, todėl šis vizitas jai buvo tikra staigmena.

„Tai buvo pati geriausia gimtadienio dovana. Buvome visi kartu! Pravirkdėme mamą iš džiaugsmo“, – Žmonės.lt pasakojo Simona.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau tai ne vienintelė šventė, kurią JAV paminėjo atlikėjos šeima. Su gimtadieniu Simonai teko sveikinti ir jos aplankyti atvykusį brolį. „Mano draugas jam paruošė siurprizą – akrobatinį skrydį sportiniu lėktuvu. Šiemet – tikrai efektingas gimtadienis. Skraidė ir tėtis, ir brolis. Daug sužinojome apie skrydžius, buvo įdomu valdyti lėktuvą“, – prasitarė mergina.

Į lėktuvą įsėsti spėjo ir pati Simona. Smagiomis akimirkomis ji pasidalino ir su savo gerbėjais socialiniuose tinkluose.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai