Šiandien „Visi mes žmonės“ laidoje pažįstami veidai atviraus, ką reiškia gyventi su žinomu žmogumi

Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-15 11:56
Su kokiais džiaugsmais ir sunkumais susiduria žmona, draugė ar vyras, kai antra pusė žinoma, matoma, garsi. O kas, jei pats esi pakankamai žinomas, bet antroji pusė ėmė tave ir praaugo? Daugiau privilegijų ir jos džiugina, o gal tik slegia visuomenės dėmesys? Kaip įveikiami nesusipratimai, kaip išlipama iš krizių, ginčų, nes antra pusė sužvaigždėjo. Gal net yra įvykę nesusipratimų, kuriozinių situacijų, gal šeimai teko keisti savaitgalio, atostogų įpročius ir, tarkim, slėptis. O jei viskas gerai – ko tokiam sugyvenimui reikia?

Laisvos sielos ir gyvenimo būdo gitara grojantis rokeris, muzikos festivalių „Galapagai“, „Bliuzo naktys“, „Roko naktys“ organizatorius Algirdas Barniškis-Blėka juokavo, kad siausdamas po barus su draugais, neturi galimybės net paflirtuoti: šnektelėjusios su juo, moterys prašo perduoti linkėjimus jo žmonai, žinomai grimo meistrei Vaidai Venckutei.

Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovai
Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovai

Kas pakursto šeimos židinį, kai Vaida prapuolusi darbe, daugybėje labdaros projektų, bendravime su kiekviena Vilniaus gatvėse išmaldos prašančia senute? Kai ji eilinį kartą vyrui pasakė, kad reikėtų priimti į namus dar vieną beglobį šunį, Algirdas pyktelėjęs tarė: „Gerai. Jei rasi patį baisiausią“. Vaida tokį... rado.

Kas garsesnis – šokėjas Deividas Meškauskas ar aktorė Ineta Stasiulytė? Ilgą laiką, kol buvo populiarūs šokių projektai, jiedu buvo lyg vienis. Dabar, kai Deividas prapuolęs savo šokių studijoje, o Ineta toliau geidžiama aktorė, poros darbo trajektorijos išsiskyrė.

Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovai
Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovai

„Populiarumas yra nuostabu, keistai skamba besiskundžiantys, kad tai vargina. Jei nori ramybės – eik į mišką gyventi“, sako Deividas.

Jis atskleis, kokiu paprastu patiekalu pakelia Inetai ūpą – paprastu, bet toli gražu ne prastu.

„Ten yra ką veikti“, – juokiasi Deividas.

Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovai
Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovai

„Ką reiškia gyventi su idiotu?“ – juokdamasis perfrazavo temos pavadinimą aktorius Sakalas Uždavinys. Ką reiškia skristi paskui vyrą už jūrų marių, kai jis jaučiasi sutrikęs ir, vos apsipratus svetimoje šalyje, vėl grįžti namo, nes ir vėl jam negerai, papasakojo vadybininkė Silvija Pakalniškytė. Kaina, kurią moka aktoriaus žmona – vienatvė per didžiąsias metų šventes, bet ir prie to galima priprasti.

„Bet su „crazy“ vyru labai smagu gyventi“, – juokiasi Silvija.

Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovai
Laidos „Visi mes žmonės“ pašnekovai

Moterys įsimyli savo daktarus. O dar toks – visada geros nuotaikos, puikiai ne tik gražinantis, bet ir fotografuojantis, kaip plastikos chirurgas Darius Radzevičius, – jo žmona vaikų psichiatrė Jurga Radzevičienė žino visus akmenis ant to kelio, kuriuo žengiama žinomumo link.

Apie visa tai televizijos laidoje „Visi mes žmonės“ pirmadienį 19.30 val. per TV3.

Naujausi straipsniai