Sezzy kirto Jolantai Leonavičiūtei: „Ilgą laiką tylėjau. Esu be žado. Lietuva, pabusk“

Jolanta Leonavičiūtė ir Sezzy / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-13 15:57
Reperis Sezzy socialinio tinko erdvėje išrėžė, ką galvoja apie Jolantą Leonavičiūtę. Atlikėją įsiutino trečiadienį išsakyta Jolantos nuomonė apie festivalyje „Sūpynės“ narkotinėmis medžiagomis apsinuodijusią ir vėliau mirusią merginą.

Kai J.Leonavičiūtė socialiniame tinkle kandžiai pasisakė apie „Sūpynėse“ narkotinių medžiagų perdozavusią ir vėliau mirusią merginą, internautai kaip mat pasidalijo į dvi stovyklas. 

Vieni stojo Jolantos pusėn, tačiau dauguma puolė be gailesčio kritikuoti pačią J.Leonavičiūtę: priminė filmus suaugusiems, kuriuose filmavosi Jolanta ir gėdino už tai, kad ji viešai neigiamai atsiliepė apie mirusį žmogų.

Sulaukusi kritikos strėlių moteris įrašą ištrynė, o vėliau atsiprašė visų, kuriuos įskaudino.

Tačiau po atsiprašymo šis įrašas nebuvo pamirštas. Jį pakomentavo ir Sezzy. 

Ką galvoja TV3 ir visi jos sekėjai? Bet kurioje kitoje šalyje visi kontraktai būtų nutraukti. Lietuva, pabusk.

„Manau, kad kiekvienas nusipelno antro šanso. Tačiau ji jį jau išnaudojo po savo šokiruojančių video. Ilgą laiką tylėjau.

Ar pasaulis davė antrą šansą Mario už mažiau skaudinančius žodžius?

Aš visiškai netekęs žado dėl šių jos žodžių. Ką galvoja TV3 ir visi jos sekėjai? Tai yra absurdiška. Bet kurioje kitoje šalyje visi kontraktai būtų nutraukti. Lietuva, pabusk“, – feisbuke rašė Sezzy.

Žmonės.lt primena, kad Sezzy ir J.Leonavičiūtė gerai pažįstami – kartu varžėsi šio sezono TV3 projekte „Šuolis“. O šiuo metu TV3 rodo realybės šou „Meilė ar pinigai“, kuriame dalyvauja Jolanta. 

Sezzy ir daugelį internautų supykdęs Jolantos įrašas:

„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai