Serialo „Beverli Hilsas, 90210“ žvaigždė Shannen Doherty serga krūties vėžiu

Shannen Doherty / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-20 08:02
Serialo „Beverli Hilsas, 90210“ žvaigždė Shannen Doherty (44 m.) serga krūties vėžiu, praneša „People“.

„Taip, aš sergu krūties vėžiu ir šiuo metu gydausi, – „People“ patvirtino pati aktorė. – Ir toliau stengiuosi sveikai valgyti, mankštintis ir išlikti pozityvi. Esu dėkinga savo šeimai, draugams ir gydytojams už jų paramą ir, žinoma, savo gerbėjams, kurie visada mane palaikė.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Tomo Hankso žmonai aktorei Ritai Wilson diagnozuotas krūtų vėžys – jau atlikta mastektomija

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Žinia apie Shannen Doherty ligą į dienos šviesą išlindo po to, kai portalas TMZ gavo teismo dokumentus, kuriuose ji bylinėjasi su savo buvusia verslo vadybininke kompanija „Tanner Mainstain“, dėl kurios kaltės aktorė kurį laiką negalėjo gauti valstybės finansuojamo gydymo.

Shannen Doherty krūties vėžys diagnozuotas šių metų kovo mėnesį, o išsivystė praėjusiais metais, kuomet jos finansais besirūpinusi bendrovė dėl nežinomų priežasčių nemokėjo jos sveikatos draudimo įmokų, nors pinigus iš aktorės gavo. Dėl to Shannen Doherty, kuri iki tol savo sveikatą tikrindavosi reguliariai, pernai negalėjo atlikti kasmetinės apžiūros ir vėžys nebuvo aptiktas ankstyvoje stadijoje, bet to, ji negalėjo gauti valstybės finansuojamo gydymo.

„Tas žmogus, kuriam ji patikėjo rūpintis savo finansais, tinkamai jais nepasirūpino“, – vieną šaltinį cituoja „People“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai