Selo atsakas kritiką išsakiusiai gerbėjai: „Jei nepatinka, ji gali leisti laiką su Anglijos karaliene“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-19 14:59
Po Londone įvykusio SEL koncerto, viena grupės gerbėjų parašė laišką Anglija.today redakcijai, kuriame išreiškė didelį nusivylimą koncerto publika ir VIP zona. Žmonės.lt susisiekė su Egidijumi Dragūnu – kokia jo nuomonė apie koncerto publiką ir gerbėjos kritiką?

„Tai yra jos pasirinkimas, kur jai eiti ir su kuo būti. Jeigu jai nepatinka atėjusi publika, jeigu jai ne lygis su mumis, ji gali leisti laiką su Anglijos Karaliene. Aš net neskaitau tokių laiškų, man neįdomūs tokie komentarai“, – Žmonės.lt sakė E.Dragūnas.

Taip pat skaitykite: SEL gerbėja po koncerto Londone: VIP zona ir publika privertė pakraupti

SEL grupės lyderis teigia nematantis nieko blogo, kad koncerto metu gerbėjai vartoja alkoholį: „Ko jūs norite iš žmonių, kurie yra išvyti iš savo šalies, tikrąja to žodžio prasme, kurie neturi savo namų, kurie be galo sunkiai dirba ir kurių, galbūt, vienintelis Lietuvos žmogus, kuriuo jie gali didžiuotis, tai galbūt esu aš? Alkoholis yra uždraustas ar kaip? Jis yra pardavinėjamas kiekvienoje parduotuvėje. Tie žmonės atėjo į mano koncertą ilsėtis. Ar jie mušėsi? Ar kažką blogo darė? Jie juk norėjo pailsėti. Tai kur problema?“

Dainininkas sako, kad svetur gyvenantys žmonės ir taip sunkiai gyvena, todėl jie gali sau leisti linksmintis taip, kaip jie nori. 

„Aš labai vertinu tuos žmones. Ten yra begalė jaunimo, – Žmonės.lt kalbėjo E.Dragūnas. – Mūsų žmonės yra išvyti, gyvena kitoje valstybėje. Jie ten sunkiai dirba, bet užtat gali turėti savo namus ir gerai leisti laiką. O jeigu kažkokiai poniai negerai, tai dar kartą sakau – tegu eina kad ir su Beckhamu leisti laiko.“

Naujausi straipsniai