Selena Gomez kursto kalbas apie romaną su garsiu didžėjumi Zeddu

Selena Gomez ir Zeddas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-24 09:23
Aktorė ir dainininkė Selena Gomez (22 m.) pagaliau pamiršo savo buvusį vaikiną Justiną Bieberį ir yra pasiruošusi naujiems jausmams. Kalbama, kad ji užmezgė romantiškus santykius su garsiu didžėjumi ir muzikos prodiuseriu Zeddu (25 m.).

Kalbų apie galimai naują porą užsimezgė šį mėnesį, kai jie kartu ir dar susikibę už rankų atvyko į vieną vakarėlį Beverli Hilse, surengtą po „Auksinių gaublių“.

Selenos Gomez gerbėjai iš karto ėmė spėlioti, kad galbūt ji ir Zeddas – pora.

Vienas šaltinis iš dainininkės aplinkos „Us Weekly“ sakė, kad neverta daryti skubotų išvadų vien dėl to, jog jie buvo susikibę už rankų.

„Jie kartu dirba prie jos naujo albumo, tad taip, jie tapo artimi. Bet kol kas nėra nieko daugiau nei artima draugystė“, – sakė šaltinis, taip pat atskleidęs, kad Selena Gomez neseniai pasirašė sutartį su įrašų kompanija „Interscope Records“, su kuria dirba ir Zeddas.

Tačiau nuo minėto „Auksinių gaublių“ vakarėlio Selena Gomez ir Zeddas ir toliau kursto kalbas apie romantiškus santykius. Štai vieną vakarą Selena Gomez, kuri šiuo metu filmuojasi naujame filme Atlantoje, į savo „Instagram“ paskyrą įkėlė asmenukę, kurios fone matyti ir Zeddas. „Ilgiuosi Los Andželo ir šito chuligano“, – nuotrauką komentavo ji.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

O netrukus ir paties Zeddo „Instagram“ paskyroje atsirado dar daugiau klausimų iškėlusi nuotrauka, kurioje – kadras iš jų pokalbio kompiuteriu. Jame matyti, kaip lovoje gulinti Selena Gomez nuoširdžiai juokiasi, o kamputyje – kitame laido gale esantis ir besišypsantis Zeddas. „O labas, širdele“, – taip pavadinta ši nuotrauka.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Zeddas, kurio tikrasis vardas yra Antonas Zaslavskis, yra rusų ir vokiečių kilmės muzikos prodiuseris, kurio debiutinis albumas „Clarity“ muzikos kritikų buvo sutiktas itin palankiai, o jo daina „Clarity“ buvo apdovanota „Grammy“ statulėle kaip geriausias metų šokių muzikos įrašas. Zeddas anksčiau yra dirbęs su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Lady Gaga ir Ariana Grande, o bendras jų kūrinys „Break Free“ tapo tikru hitu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai