Selas šoka pergalės šokį – Kultūros ministerijai įsikišus, koncertas Kalnų parke vis dėlto įvyks

Egidijus Dragūnas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-09 21:10
SEL – VILNIUS – KALNŲ PARKAS – RUGSĖJO 4 d. – ĮVYKS! Tokią žinią gerbėjams ketvirtadienio vakarą pranešė Egidijus Dragūnas, prieš kelias dienas abejojęs, ar Vilniuje apskritai įvyks grupės „Sel“ atsisveikinimo koncertas.

Socialiniame tinkle Egidijus Dragūnas paviešino Kultūros ministerijos raštą ir pranešė žinią gerbėjams Vilniuje:  

Vakar kalbėjau apie tą vieną procentą, viskas atsitiko būtent taip. Jei turi nors viena šansą, nenuleisk rankų ir kovok.

Mes gavome leidimą Vilniuje, Kalnų parke, rugsėjo 4 d. surengti savo atsisveikinimo koncertą Vilniuje. Šiandien gavau laišką iš Kultūros ministerijos pasirašytą viceministro. Man džiugu, kad žmonės valdantys mūsų šalį supranta, kad žmonėms priklauso tai, kas jiems turi priklausyt, džiugu suvokti, kad žmonės valdžioje šiomis dienomis keičiasi ir į postus ateina jauni, energingi, šviesūs ir mąstantys žmonės. 

Kultūros ministerijos raštas
Kultūros ministerijos raštas

Vilniaus Kalnų parkas daugelį metų buvo uždarytas, jame niekas nevyko. Mano žiniomis, ministerija teiks svarstyti įstatymo pataisą, kad šiame parke galėtų vykti renginiai. Aš džiaugiuosi, bent šiek tiek prisidėjęs prie to.

Nuo ryt mes pradėsim bilietų prekybą. Visada mąstau apie žmones, kurie ateis į šį koncertą. Norėčiau, kad galėtų ateiti visi, net ir tie, kas turi didelę šeimą. Todėl bilietų kainas padariau maksimaliai mažas. Rytoj pirmas tūkstantis bilietų tik 9 eurai. Pažadu Jums padovanoti vakarą, kurio ilgai nepamiršit. „Sel“ Vilnius, Kalnų parkas, RUGSĖJO 4 d.“

TAIP PAT SKAITYKITE: 

Iš pradžių abejojęs dėl koncerto Vilniuje Egidijus Dragūnas žada: „Grosiu taip, kaip negrojo niekas“

Egidijus Dragūnas žengė tris žingsnius pasaulinės šlovės link – pradeda naują karjerą

Kultūros ministerijos raštas
Kultūros ministerijos raštas
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai