SEL gerbėja po koncerto Londone: VIP zona ir publika privertė pakraupti

Autorius: Asta Bliūdžiutė
Publikuota: 2016-01-19 11:30
Londono „O2 Academy Brixton“ arenoje sausio 15-ąją įvyko ilgai lauktas grupės SEL koncertas. ANGLIJA.today redakcija sulaukė renginyje apsilankiusios merginos laiško, kuriame ji gyrė patį šou, tačiau išreiškė didelį nusivylimą publika ir VIP zona.

Gretos laiškas:

Su nekantrumu laukiau šio koncerto, deja, ne viskas buvo taip, kaip tikėjausi. Viena to priežasčių – eilinį kartą aplinkui šlitinėjantys girti lietuviai. Ne paslaptis, kad lietuviški renginiai tampa tikru „bardaku“, mat tautiečiai į koncertus susirenka tam, kad pagertų... Graudu ir liūdna.

Vaizdai, kuriuos pamačiau, privertė pakraupti: į VIP zoną glėbiais tempiami alkoholio buteliai, merginos, girtutėlės, švaistėsi, laipiojo per kėdes, kai kurios vos pajėgė lipti laiptais... Na, dar kartą pasitvirtino kai kurių lietuvių mentalitetas: koncertas – tai proga prisigerti.

Kadangi prie baro eilės didžiulės ir gėrimai tikriausiai buvo ne iš pigiųjų, tai dauguma tautiečių jau į koncerto salę atėjo girti arba bent stipriai išgėrę. Kaip sakoma, dar spėjo lauke prie arenos ir „preparty“ sau pasidaryti...

Jono Jankūno/anglija.today nuotr.
Jono Jankūno/anglija.today nuotr.

Labiausiai mane išgąsdino girtos moterys, merginos... Atviros suknelės, milžiniškos iškirptės, trumpi sijonukai atidengė viską...

Tikriausiai labiausiai mane išgąsdino besišlaisčiusios girtos moterys, merginos... Atviros suknelės, milžiniškos iškirptės, trumpi sijonukai atidengė viską, kas natūralu ir nelabai... Ne be reikalo Selas vieną dainą skyrė „tikroms merginoms, o ne toms, kurių krūtinė ir lūpos botokso pripumpuotos“. Mačiau ir aš tų „ančiasnapių“...

Ne tik girti žmonės apkartino vakarą, bet ir VIP zona nuvylė, net šokiravo... Šiukšlynas, purvina, kėdės sulūžusios, sėdėjo kas kur norėjo ir kažkoks neaiškus kvapas... Per švelniai pasakyta – aplinkui tvyrojo smarvė, tačiau net bijojau pagalvoti kieno.

 

Žinoma, įsigijus VIP bilietą ir tikiesi išskirtinių sąlygų, tačiau toje arenoje tą mačiau kaip savo ausis be veidrodžio – kėdės sulūžusios, o štai kitiems buvo pasiūlyta atsisėsti ant medinių suolų.

Visgi pamiršus VIP zonos šiukšlyną ir girtus lietuvius, SEL koncertas nenuvylė. Gaila, kad kai kurie to ir nematė, ir negirdėjo.

Tai bent VIP zona! Nutrešusi, apšerpetojusi, sena... Įdomu, kur žiūrėjo renginio organizatoriai? VIP svečiams buvo prižadėtas ir atskiras baras, tačiau norint pasiekti jį reikėjo išeiti iš VIP zonos, vėl pereiti patikrinimą. O bare – milžiniškos eilės.

Eilės ne tik prie gėrimų, bet ir prie tualetų, rūbinės. Tikriausiai būtų tekę prastovėti pusę koncerto belaukiant. O ilgai ir kantriai sulaukus, vėl staigmena – betvarkė tualetuose, net nepavadinčiau jų taip, greičiau ten jau „išvietės“...

Visgi pamiršus VIP zonos šiukšlyną ir girtus lietuvius, SEL koncertas nenuvylė. Puikus šou. Gaila, kad kai kurie to ir nematė, ir negirdėjo. Norėtųsi palinkėti tautiečiams išmokti blaiviai pasilinksminti, o ne prisigerti iki žemės graibymo.

ANGLIJA.today skaitytoja Greta

TAIP PAT SKAITYKITE: SEL koncertas Londone: šokdino tūkstantinę minią ir užminė mįslę apie paslaptingą imigrantę

TAIP PAT SKAITYKITE: Po Džordanos koncerto – emigrantės laiškas: „Lietuvoje ar Londone, pusė publikos vis tiek prisigers“

Naujausi straipsniai