Šauniausia studentė – „Lietuvos ledi 2015“ Rolanda Rainytė: „Metus laukiau šio apdovanojimo“

„Lietuvos ledi 2015“ Rolanda Rainytė / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Karolina Stažytė
Publikuota: 2015-11-13 06:51
Ketvirtadienį Kauno klube „Gargaras“ karaliavo studentiškas grožis, talentas ir juokas. Kaip ir kasmet, artėjančios Tarptautinės studentų dienos proga, buvo renkama kūrybiškiausia, gražiausia, talentingiausia šalies studentė. Nurungusi šešias kitas dalyves, „Lietuvos ledi 2015“ tituluota 19-metė kaunietė, Lietuvos sporto universiteto pirmakursė Rolanda Rainytė.

Rolanda scenoje pasirodė paskutinė, septintoji. Publikai Fizinio aktyvumo ir visuomenės sveikatos mokslus kremtanti studentė dovanojo ne vieną jausmingą, originalumo kupiną šokį.

Vėliau rudaakė gražuolė prisipažino, kad po pirmos rungties buvo praradusi tai, kas ją nuolat veda į priekį – pasitikėjimą savimi. Tačiau vėliau jį atgavo ir triumfavo konkurse, į kurį ją atvedė pernai metų „Ledi 2014” dalyvavusi draugė. Tvirtai spausdama rankose stiklinį apdovanojimą, mergina davė interviu Žmonės.lt.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Rolanda, atrodote labai susigraudinusi. Tai laimės ašaros?

Taip, esu be galo laiminga. Kai paskelbė antrąją vicemis, nesusilaikiau. Skruostu pradėjo riedėti ašaros. Vos tvardžiausi. Nulipusi nuo scenos pradėjau pasikūkčiodama verkti. Metus laukiau šio apdovanojimo. Labai tam ruošiausi. Norėjau laimėti. Nesustosiu ir bandysiu laimę Lietuvos sporto universiteto šauniausios studentės rinkimuose. Vėliau – Mis Kaunas konkurse.

Nulipusi nuo scenos pradėjau pasikūkčiodama verkti. Metus laukiau šio apdovanojimo.

Jautėte, kad laimėsite, nuo pat pirmos konkurso akimirkos?

Po pirmos rungties pasijutau prastai. Ne viską atlikau taip, kaip norėjau. Buvau praradus tikėjimą savimi, kuris mane veda į priekį. Tačiau antrojo pasirodymo scenoje metu atidaviau viską, ką galėjau.

Ir pasitikėjimas sugrįžo. Esu dėkinga taip gausiai mane palaikiusiems. Ypač mano šokių treneriams Justinai ir Justui. Visiems komandos nariams, šeimai. Vienu metu buvau apsisprendusi nebedalyvauti. Bet jie man liepė. Stūmė į priekį. Ir dabar labai džiaugiuosi. Tai – pati laimingiausia mano diena.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Kaip manote, ką jumyse įžvelgė komisija?

Daug ruošiausi pasirodymams. Stengiausi padaryti juos kuo originalesnius. Esu perfekcionistė. Įdėjau be galo daug jausmų. Stengiausi atskleisti visą save per šokį, nes būtent jis yra visas mano gyvenimas. Per šokį išreiškiu jausmus, save.

Ką jums reiškia šis apdovanojimas?

Labai domiuosi grožio dalykais. Ne veltui pernai padėjau draugei dalyvauti šiuose rinkimuose. Išsikėliau tikslą pasiekti aukštesnę vietą nei ji. Aš norėjau sau įrodyti, kad galiu. Kad galiu ne tik šokių aikštelėje sužavėti žmones, bet ir kitokiame konkurse. Man šis apdovanojimas reiškia daug, nes sužinojau, kad galiu kur kas daugiau.

Man šis apdovanojimas reiškia daug, nes sužinojau, kad galiu kur kas daugiau.

Kas jums yra tikra moteris, tikra ledi?

Man graži moteris yra nuoširdi moteris. Nuoširdi savo jausmais. Kuri visada bus pozityvi, niekada į nieką nežiūrės iš aukšto. Kuri visada su šypsena ir kuri kelia gerą nuotaiką. Ideali moteris ta, kuri kitiems yra pavyzdys.

Kas jums yra tikrasis moteriškumo pavyzdys?

Mano mama. Ji yra viso ko mano gyvenime tikslas. Užaugino tokią, kokia esu dabar. Ji tiek pasiaukojo. Mano tėtis žuvo autoavarijoje, kai aš dar nebuvau gimusi. Ji iškentė daug, tačiau išliko stipri. Sugebėjo užauginti mane ir brolį. Ji – kuo tikriausias pavyzdys. Ir dabar mane palaikė šiuose rinkimuose. Be mamos dar labai žaviuosi Jurgita Jurkute. Tai tikrų tikriausia moteris. Natūralumo ir nuoširdumo įsikūnijimas.

O koks tvirčiausias jūsų pačios bruožas?

Užsispyrimas siekiant savo tikslo.

Kur stovės apdovanojimas?

Pačioje garbingiausioje vietoje – tik ką baigtame remontuoti mano kambaryje tėvų namuose. Virš naujos lovos – naujoje spintelėje. Artėjantį savaitgalį bus mano gimtadienis. Sukaks dvidešimt. Tad šis apdovanojimas – tarsi geriausia dovana.

Ar Lietuvos studenčių studentės širdis užimta?

– Ne, ji laisva.

Koks vyras galėtų užkariauti Rolandos Rainytės širdį?

Tas, kuris būtų ypatingas būtent man. Nesvarbu, kaip jis atrodo. Kiek pinigų jis turi ar koks jo statusas. Jis tiesiog turi būti ypatingas man.

„Ledi 2015” rinko trijų asmenų komisija: Aušrys Kriščiūnas, Timūras Augucevičius ir praėjusių metų „Ledi 2014“ laimėtoja Deimantė Sabeckaitė.

Publikos numylėtine bei „Mis foto“ tituluota Kauno technologijos universiteto pirmojo kurso statybos inžinerijos studentė Sonata Ratkevičiūtė, skambinanti pianinu ir žaidžianti tinklinį.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Antrąja vicemis išrinkta Lietuvos sveikatos mokslų universiteto pirmojo kurso kineziterapijos studentė Rūta Graželytė, kuri dievina rožinę spalvą, maistą ir žaliaakius vaikinus.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Pirmąja vicemis pripažinta Rasa Dvaranauskaitė. Ji – pirmo kurso finansų studentė Kauno technologijos universitete. Rasa į konkursą atvyko paskatinta studentų atstovybės.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Konkurse taip pat dalyvavo, bet be apdovanojimų liko, dar trys drąsios merginos: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto pirmojo kurso kineziterapijos studentė, paniškai bijanti rozečių ir be proto mylinti žirgus Agnė Varnauskaitė; Kauno technologijos universiteto pirmojo kurso multimedijų technologijos studentė, mėgstanti ekstremalų sportą Ieva Rogačiūtė bei Kauno kolegijos antrojo kurso automatinio valdymo studentė, kulinarė, dievinanti kates ir nekenčianti žalios spalvos Simona Rupšlaukytė.

„Lietuvos ledi“ rinkimai surengti jau tryliktą kartą. Treti metai šis renginys tampa Tarptautinės studentų dienos minėjimo dalimi. Norą dalyvauti rinkimuose šiais metais pareiškė dvidešimt merginų. Į tolimesnį etapą komisija atrinko dvylika, tačiau į sceną galiausiai užlipo tik septynios.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai