Saulius Siparis apie skyrybas su antrąja žmona Ugne: „Niekada nesupratau, kas yra ištikimybė“

Saulius Siparis ir Ugnė Siparienė (2012 m.) / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-06 13:55
Aktoriui Sauliui Sipariui (56) šis metas – ne itin malonus. Su žmona Ugne Sipariene po 25-erių bendro gyvenimo metų skyrybas išgyvenantis aktorius portalui Žmonės.lt prisipažino – šeima subyrėjo dėl jo kaltės. Konkrečiau – neištikimybės žmonai.

Neseniai Ugnė vienoje laidoje atvėrė širdį ir papasakojo apie tai, kad judviejų santykiai metams bėgant vis šalo, o prieš pat Sauliui išsikraustant buvo tapę kone mūšio lauku.

Tačiau abu santuokiniai suprato, kad bandyti lopyti situaciją net nėra prasmės – visa tai taip giliai įsišakniję, kad gręžiotis atgal tiesiog nebesinori.

Kaltas, esu kaltas ir visą tą kaltę priimu.

„Kaltas, esu kaltas ir visą tą kaltę priimu. Mėšlo ant galvos kitiems nepilsiu. Su viskuo sutinku ir žinau, kad pats prisidirbau“,  – Žmonės.lt sakė S.Siparis.

Šiuo metu jis gyvena vienas. Kaip pat sako, apie jokias širdies drauges ar meilužes nesinori galvoti – tiesiog toks etapas, kai reikia nuo visko pailsėti.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

„Pavargau nuo visų šitų nesąmonių. Niekada nebuvau sportininkas meilės reikaluose. Įsipainiodavau į santykius, įsimylėdavau, o paskui... būdavo problemų. Noriu padaryti pauzę. Dabar dirbu savo darbus, filmuojuosi. O kaip bus vėliau, kas ten žino. Kaip mano draugas sakė – nereikia forsuoti įvykių, jie ateina patys“, – kalbėjo S.Siparis.

Ar širdyje aktorius vis dar griaužia save dėl taip pakrypusių santykių?

„Be abejonės. Nors niekada nesupratau, kas yra ištikimybė. Man atrodo, kad visa tai – niekai. Nestabdydavau savęs, nors žinau, kad tai yra blogai, kad tai yra kito žmogaus skaudinimas, to artimo žmogaus, su kuriuos gyveni. Todėl tą kaltę priimu“, – kalbėjo jis.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

Šiandien jis sako su žmona Ugne nepalaikantis jokio santykio ir bendraujantis tik su vaikais – mažąja judviejų dukra ir jau suaugusiais, savo gyvenimus turinčiais sūnumis.

„Kartais pagalvoju, kad jie tokie faini, kaip ir aš. Viską priėmė labai natūraliai. Mano bachūrai iš pirmos santuokos jau suaugę, o dukra, matyt, širdelėje, pergyvena, bet nieko nesako“, – mintimi dalijosi aktorius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sauliaus Sipario žmona Ugnė apie skyrybas: „Mes nebandėme gelbėti santykių“

Pasak S.Sipario, jam šis gyvenimo periodas kupinas liūdesio ir skausmo, tačiau jis pats supranta, kad ašaros čia jau nepadės. „Jei tai įvyko, nieko nebepakeisiu. Čia kaip su pirma meile. Ji nesugrįžta, o bandydamas susigrąžinti, tiesiog bjauročiau prisiminimus“, – sakė jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai