Šarūnas Kirdeikis: „Kiekvienas, sulaukęs 30-ties, turi baigti daryti nesąmones“

Šarūno Kirdeikio video dienoraštis / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-13 10:13
Choreografas ir šokėjas Šarūnas Kirdeikis, turėjęs patirties TV projektuose ir kaip specialusis reporteris, neseniai įvykusio 30-ojo gimtadienio proga visiems suaugusiems žmonėms siūlo keisti gyvenimą iš pagrindų: atsisakyti spalvotų saldumynų, jaunatviškų rūbų, nebešokti naktiniuose klubuose ir tiesiog – surimtėti.

Tiesa, naujajame video dienoraštyje „Things you should NOT do after 30“ („dalykai, kurių nederėtų daryti sulaukus 30-ties“) Šarūno išdėstyti patarimai – su nedideliu ironijos ir sarkazmo prieskoniu.

Šokėjas nevengia pasišaipyti ir iš savo įpročių ar plikai skustos galvos. Taip teigia, norėjęs duoti šansą sau ir kitiems, įžengusiems į klubą „tiems, kam per trisdešimt“, pasijausti geriau.

Dar prieš lemtingąjį jubiliejų socialiniame tinkle „Facebook“ pradėjęs rašyti dienoraštį šia tema, šokėjas išskyrė kelis dalykus, kurių baiminosi, jog teks atsisakyti. Galiausiai visi pavyzdžiai susijungė į vientisą vaizdo reportažą, jau sulaukusį panašiai mąstančių pritarimo ir smagių komentarų.

Video dienoraščiams tampant neatskiriama pramogų dalimi kasdienybėje, gauti patarimų, ko gi dar nederėtų daryti suaugusiems, Š.Kirdeikis tikisi ne tik iš pažįstamų, bet ir iš naujų žiūrovų.

Jūsų dėmesiui:

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai