Rytis Žvagulis ir Laura Navikaitė vakarėliams puošiasi kartu: „Norisi išsiskirti iš minios“

Rytis Žvagulis ir Laura Navikaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-12 17:01
Būti jaunam ir stilingam? Kodėl gi ne! Juk ne veltui sakoma: „Kaip atrodai, taip ir jautiesi“. Atlikėja Laura Navikaitė ir jos širdies draugas Rytis Žvagulis dėl mados iš proto neina, tačiau atrodyti stilingai ir patraukti dėmesį ši pora išties mėgsta.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Šią savaitę Vilniaus Teatro arenoje buvo pristatyta dizainerės Dianos Vapsvienės kolekcija „Moteris – kaip stirna“. Tarp svečių buvo galima pamatyti ir Rytį Žvagulį su Laura Navikaite. Pora į renginius ruošiasi kartu: mėgsta pasipuošti ir išsiskirti iš minios.

Grupės „Magnit“ atlikėja L.Navikaitė renginyje dėmesį patraukė ekstravagantiška šukuosena, kartu su mylimuoju Ryčiu buvo pasipuošę juodai. Ar besiruošdami į vakarėlius jiedu ilgai ruošiasi ir derinasi aprangą?

„Laisvo laiko turime nedaug, tačiau grožiui laiko visada reikia atrasti. Susiruošti į renginį kartais prireikia dviejų ar net trijų valandų, bet kodėl gi jų neskyrus sau? Madų nesivaikau, bet norisi atrodyti stilingai – nesusimaišyti su visa mase, išsiskirti. Abu mėgstame pasipuošti“ – šypsojosi Žmonės.lt užkalbinta L.Navikaitė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Man Laura viską paruošia, nieko galvoti nereikia“, – juokėsi  R.Žvagulis, laikydamas už rankos mylimąją.

„Nemeluok, pasitariam abu (juokiasi). Nors mūsų stiliai tikrai skiriasi, galutinis variantas dažniausiai išeina toks, kad atrodome visai susiderinę“ , – sakė Laura.

Pora į kolekcijos pristatymą atvyko pakviesti pačios dizainerės, mat ją pažįsta ir norėjo išvysti naujus darbus. „Likome maloniai nustebinti, patiko kolekcija“, – šypteli abu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mados renginių Vilniuje nepraleidžianti Diana Martinėlė: „Galiu susiruošti per pusvalandį“

Diana Vapsvienė pristatė kolekciją „Moteris kaip stirna“ – šiuolaikinėms kūrybiškoms damoms

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai