Rūta Ščiogolevaitė išrinko vardą sūnui: „Norėjau, kad visų vaikų vardai būtų iš A raidės“

Rūta Ščiogolevaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-16 17:42
Rugsėjo pabaigoje trečiosios atžalos sulaukusi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė su vyru Rolandu Damijonaičiu jau išrinko mažyliui vardą. Pora sūnų pavadino Aronu, praneša Žmonės.lt.

„Tai gana neįprastas vardas, nors kažkuriais metais pagal statistiką buvo gana populiarus. Norėjau, kad visų vaikų vardai būtų iš A raidės. Retesnis vardas man taip pat buvo prioritetas“, – Žmonės.lt sakė trijų vaikų – Adomo, Anabelės ir Arono – mama R.Ščiogolevaitė.

Norėjau, kad visų vaikų vardai būtų iš A raidės. Retesnis vardas man taip pat buvo prioritetas.

Arono vardą sūnui išrinko Rūta, jam neprieštaravo ir R.Damijonaitis. „Kaip ir anąkart, jis sutiko su mano pasiūlytu variantu“, – sakė ji.

Pasak R.Ščiogolevaitės, Arono vardas vieniems labai gražus, kitiems – ne pats gražiausias. Tačiau dėl to atlikėja nesuka galvos. Esą vardas žmogui augant su juo tiesiog sulimpa. 

„Tai labai išdidus vardas. Ir panašus į lietuvišką vardą Aras“, – Žmonės.lt sakė R.Ščiogolevaitė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žinia, kad R.Ščiogolevaitė kartu su vyru R.Damijonaičiu laukia šeimos pagausėjimo pasklido dar pavasarį. Tada interviu žurnalui „Žmonės“ dainininkė teigė, kad šis vaikas šeimoje – labai laukiamas.

R.Ščiogolevaitė ir R.Damijonaitis susituokė 2013 metų birželį Kauno Rotušėje. 2014 metų rugpjūtį porai gimė dukra Anabelė.

Iš ankstesnių santykių su šokėju Deividu Meškausku R.Ščiogolevaitė turi sūnų Adomą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai