Rūta Mikelkevičiūtė: „Ir tu būsi senas! Nepamiršk, mielas mano FB drauge mėlynu kostiumėliu“

Rūta Mikelkevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-23 18:51
Socialiniuose tinkluose plinta žinomų žmonių nuotraukos, kuriose jie įsiamžinę vilkintys marškinėlius su užrašu „Tu irgi būsi senas“. Tokiu būdu garsenybės išreiškia paramą labdaros akcijai „Maltiečių sriuba“. Prie jos prisijungė ir Rūta Mikelkevičiūtė.

Socialiniame tinkle paviešinusi savo nuotrauką Rūta parašė: 

Dar visai neseniai vienas jaunas vyras mano FB paskyroje šaipėsi iš skurdžiai gyvenančių Lietuvos pensininkų, kurie laidoje verkė, guodėsi, vienai moteriai net isterijos priepuolis prasidėjo: visą gyvenimą dirbom, o dabar ubagais likom. Ką ir sakyti – pensija 95 euriukai. Tai ne buvę latrai, veltėdžiai ar gyvenę iš pašalpų žmonės. Tai šalies piliečiai, kurie mokėjo mokesčius, dirbo, augino vaikus.

O tas jaunas vyras juokėsi toliau: „kvaili seniokai nepagauna, kad žaidimo taisyklės seniai pasikeitė, o jie, matai, vis reikalauja pensijos. Durna boba net verkia ir rėkia, išjungiau TV, atbaidė visą auditoriją!“. 

Kalbos netaisau, taip ir sakė tas mėlynu kostiumėliu ir balta apykakle vyriokas: „žaidimo taisyklės“. Taip... Aš neišsiaiškinau, ar jo „ww phaeton“ ar „pasat“ už bendrovės pinigėlius? Jis nepagavo minties, kai pasiūliau jam susitikti, kai mudviem bus po 70 ar 80 m. ir pasikalbėti jau apie to laiko „žaidimo taisykles“. 

O dabar prie reikalo. Nežinau kaip jums, bet man tai siaubingas vaizdas – visą gyvenimą dirbęs žmogus, kuris negali nusipirkti elementarių dalykų. Apie teatrą, kiną nekalbu. Kalbu apie maistą, sriubos lėkštę... Kažkas kalba apie orią senatvę. Artėja gražiausios šventės.... Kviečiu apsidairyti. „Ir tu būsi senas! Nepamiršk, mielas mano FB drauge mėlynu kostiumėliu!“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Labdaros akcija „Maltiečių sriuba“ yra didžiausias Maltos ordino pagalbos tarnybos projektas.

Už šios akcijos metu surinktas lėšas savanoriai visoje Lietuvoje globoja net 2302 vienišus senukus. Iš 2014 m. akcijos metu surinktų lėšų šiais metais 17-oje miestų maltiečiai išdalino daugiau kaip 95 000 karšto valgio porcijų, papildomai nuvežė daugiau nei 10 000 sauso maisto davinių. 10 miestų savanorės globojo ypatingos priežiūros reikalaujančius senjorus, 5 miestuose veikė maltiečių Senjorų klubai.

Kiekvienas, norintis prisidėti prie labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“, tai gali padaryti skambindamas trumpaisiais numeriais:

  • 1417 – 1,45 Eur
  • 1418 – 2,90 Eur

Daugiau informacijos: www.maltieciusriuba.lt 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai