Rūta Mazurevičiūtė gimtadienį švenčia karinėse pratybose: „Tortą atstos nebent košė su žvakute“

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / TV3 nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-06-24 13:33
„Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė birželio 24-ąją, per Jonines, švenčia 24-ąjį gimtadienį. Tiesa, vadinti tai šventimu turbūt būtų kiek keistoka, mat mergina nuo pat ankstaus ryto dalyvauja karinėse pratybose Rukloje.

„Šventimas gana neįprastas – šiandien esu karinėse pratybose, todėl gimtadienio tortas man bus nebent košė su joje įsmeigta žvakute“, – juokėsi Žmonės.lt kalbinta Rūta.

R.Mazurevičiūtė kartu su kitomis atrinktomis moterimis filmuojasi naujam LRT televizijos projektui, kuriame bus rodoma, kaip merginoms sekasi praeiti karinus bazinius mokymus. Praėjusį sezoną projektas startavo su vyrų komanda ir vadinosi „Tikri vyrai“.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Mergina jau antrus metus yra Krašto apsaugos savanorė, todėl braidymas po pelkes, ginklas rankose ar karinė uniforma jau tapę jos gyvenimo dalimi.

„Įgūdžius tobulinti galima iki begalybės, nors savanoriauju jau dvejus metus, kasdien galima atrasti kažką naujo. Be to, kiekvienas instruktorius informaciją pateikia savaip. Trumpai tariant, žmogus mokosi visą gyvenimą“, – paaiškina.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vos netapo Janyte

R.Mazurevičiūtės gimtadienio data sutampa su lietuvių mėgiama švente – Joninėmis. Tituluota gražuolė svarstė, ar tai – didesnis pliusas, ar minusas.

„Šias dvi datas dažniausiai stengiuosi atsieti vieną nuo kitos, nes draugai nori pašvęsti ir Jonines, ir gimtadienį, todėl dažnai tenka jį daryti prieš arba po šitos šventės. Žinoma, yra tekę švęsti viską kartu – leisti fejerverkus, linksmintis prie ežerų“, – teigė pašnekovė.

Mergina įžvelgė vieną neabejotiną pliusą. „Gal kitiems tiesiog paprasčiau prisiminti? Bent jau tėvams tai tikrai lengviau – žino, kad jeigu Joninės, tai dukros gimtadienis (juokiasi). Mama juokauja, kad mane rado po paparčiu ir kad aš esu jos Joninių stebuklas“, – šypteli Rūta.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pašnekovė prisiminė, kad tėvai ją Joninių proga ketino pavadinti Janina, tačiau galiausiai nutarė duoti kitokį vardą. „Galvojo mane pavadinti Janyte, todėl aš be galo džiaugiuosi, kad nusprendė pavadinti Rūta Elžbieta, o ne Janina ar Jane. Dabartinis mano vardas man kur kas labiau patinka, o Janytė kažkodėl kelia šypseną“, – kikeno mergina.

Ko Rūta sau palinkėtų ateinantiems metams?

„Kadangi gimtadienis ne jubiliejinis, jo labai nesureikšminu – štai 25-ąjį, manau, tikrai jau švęsiu. Savo metų skaičiuoti nemėgstu, nors iš kitos pusės – juk svarbiausia, kaip jautiesi širdyje, o ne kokie skaičiai pase. Svarbu, kad tie bėgantys metai atneštų išminties, – šypsosi R.Mazurevičiūtė. – Todėl linkiu sau išminties ir naujų veiklų – jos niekada nepamaišys. Kuo daugiau judėjimo, tuo esu laimingesnė.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai