Rosie Huntington-Whiteley filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ turėjo iškęsti dykumos išbandymą

Rosie Huntington-Whiteley filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ / „ACME Film“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-14 13:59
Atrodytų, kad moterims atšiauriame ir negailestingame postapokalipniame pasaulyje vietos nėra. Tačiau tarsi dykumų gėlės naujajame George'o Millerio veiksmo filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) sužydi net keletas gražuolių.

Greta ryžtingos ir tikslui atsidavusios imperatorės Furiozos, kurią įkūnijo Charlize Theron, žiūrovai išvys ir britų modelį Rosie Huntington-Whiteley, dainininko Lenny Kravitzo dukterį Zoe Kravitz bei Elvio Presley anūkę Riley Keough.

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.

Įdomu tai, kad moterims filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ buvo skirta gerokai daugiau dėmesio nei dažnas tikėtųsi iš tokio žanro filmo. George'o Milleris asmeniškai rūpinosi ir investavo daug laiko bei pastangų, kad kiekviena herojė gautų pakankamai dėmesio ir galetų ekrane atskleisti jos charakterį bei emocinį gilumą, o kaip specialiąją konsultantę net atsiskraidino pjesės „Vaginos monologai“ autorę, žinomą feministę Eve Ensler.

„Eve yra dirbusi Konge su smurtą, prievartą bei kitą sunkiai įsivaizduojamą siaubą patyrusiomis moterimis. Ji papasakojo mums tragiškiausias istorijas, nesu gyvenime girdėjusi nieko siaubingesnio. Kančia ir siaubas buvo mūsų herojų pagrindas, norėjome perteikti tai žiūrovams ir esu dėkinga, kad Eve mums padėjo. Dėl jos mes filme – kur kas daugiau nei tiesiog penkios gražios merginos“, – žurnalistams pasakojo heroję Splendid įkūnijusi Rosie Huntington-Whiteley.

Antrąsyk kine nusifilmavusi 28-erių mergina žurnalui „Esquire“ sakė, kad darbas prie filmo „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ pareikalavo kur kas daugiau ištvermės nei jos debiutinė juosta „Transformeriai: tamsioji Mėnulio pusė“.

„Filmuojantis šiame filme gyvenome dykumoje – nebuvo mūsų laukiančio viešbučio ir kambarių tarnybos. Dirbome pusę metų kasdien apsupti vien smėlio. Buvo arba siaubingai karšta, arba baisiai šalta, o kur dar dulkių audros. Prekybos centre – ribotas produktų pasirinkimas, o tuose monstriškuose automobiliuose, kuriuos išvys žiūrovai, praleidome dienų dienas, kartais susispaudę it silkės statinėje. Tiek fiziškai, tiek psichologiškai darbas buvo išties alinantis, tačiau mūsų merginų kompanija, kiti aktoriai ir režisierius George'as Milleris visuomet palaikydavome vieni kitus“, – prisiminimais dalijosi Rosie Huntington-Whiteley.

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.

Beje, gražuolės herojė filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ yra nėščia, tad Rosie Huntington-Whiteley kasdien tekdavo „vilkėti“ netikrą pilvą ir kas rytą grimerių kėdėje iš naujo „puoštis“ randais.

„Mano herojė kentė kankinimus bei žalojo save pjaustydamasi rankas. Splendid – daugiasluoksnė veikėja. Ji pastojo po to, kai buvo išprievartauta, ji buvo įkalinta visą savo gyvenimą. Man buvo įdomu įsivaizduoti ir svarstyti, ką ji jaučia, kokius jausmus puoselėja kūdikiui. Dėl jos vidinio konflikto tampa aišku, kodėl kartais ji elgiasi beatodairiškai“, – kalbėjo ji.

Nėščią Rosie Huntington-Whiteley heroję galite išvysti scenose iš filmo „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ filmavimų:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai