Roberto Petrausko augintinį kaimyno šuo apdraskė dukros akyse: „Šansų nedaug, bet darom operaciją“

Robertas Petrauskas / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-17 12:00
Krepšinio komentatoriaus Roberto Petrausko šeimoje – liūdnos nuotaikos: pirmadienį mylimą šunį Tuflį netikėtai stipriai apdraskė kaimynų šuo, negana to, visa tai matė jo mažametė dukra. Šeima kovoja, kad itin sužalotas augintinis išgyventų.

„Kaimyno šuo sudraskė mano šuniuką dukros akyse... Mama turėjo saugot vaiką ir šiaip nieko nebūtų padariusi, nes šuo sunkesnės kategorijos už ją... Ką tokiais atvejais žmonės daro – sako kaimynui nu nu nu? Visa šeima verkia. Jaučiuos beviltiškai...“ – į draugus socialiniame tinkle pirmadienį priešpiet kreipėsi R.Petrauskas.

Bičiuliai suskubo ne tik reikšti užuojautą dėl šuns netekties, bet ir dauguma R.Petrausko šeimai patarė kreiptis į policiją, kad pareigūnai išsiaiškintų įvykio aplinkybes ir nubaustų kaimyną, jeigu tikrai dėl šio kaltės nutiko nelaimė.

Dainiaus Stankaus nuotr.
Dainiaus Stankaus nuotr.

Radijo laidų vedėja, taksų veislės šunų veisėja Skaiva Jasevičiūtė taip pat įsitraukė į diskusiją: „Siaubas, kaip gaila Tuflio... Užjaučiu jus visus, ypatingai vaikus, jiems sunkiausia. Dėl kaimyno – svarbu kur tai įvyko, jei kaimyno šuo atėjo palaidas į jūsų teritoriją ir užpuolė tavo šunį – jūs turite pilną teisę su kaimynu teistis. Jei Tufliukas nubėgo į kaimyno teritoriją – deja, kaltas liks jis (arba jūs dėl šuns nepriežiūros). Kodėl išvis jis savo šunį, kuris yra agresyvus, paleidžia?“

R.Petrauskas diskusijoje atsakė į S.Jasevičiūtės klausimą: „Kaimynė išvažiavo ir paliko vartus atidarytus. Kaimynas namie manė, kad jie uždaryti ir paleido plėšrūną į kiemą. Mano dukra tuo metu vedė Tufliuką pasivaikščiot ir...“

Pirmadienį portalui Žmonės.lt su knygų apie Antrąjį pasaulinį karą autoriumi, protmūšių organizatoriumi ir vedėju R.Petrausku susisiekti nepavyko, todėl kol kas neaišku, ar šeima dėl nelaimės kreipsis į policiją.

Šuo dar gyvas

Netrukus paaiškėjo, kad stipriai sužalotas Petrauskų šuo vis dar kovoja su mirtimi – šeima daro viską, kad augintinis išgyventų.

„Neįtikėtina, bet Tuflis dar gyvas. Būklė kritinė, pažeista krūtinės ląsta, sulaužyti šonkauliai, vidinis kraujavimas kažkur ir, svarbiausia, pažeisti plaučiai, dėl ko oras patenka į vidaus ertmes... Šansų labai nedaug, bet darom operaciją, nes viltis miršta paskutinė. Ačiū visiems už palaikymą“, – pirmadienio popietę socialiniame tinkle paskelbė R.Petrauskas.

Jis pasidalino ir augintinio nuotrauka, po kuria išsyk pasklido komentarai, išreiškiantys viltį, kad šuniui pavyks išgyventi.

Dainiaus Stankaus nuotr.
Dainiaus Stankaus nuotr.

Pirmadienio vakarą Robertas socialiniame tinkle parašė: „Iš gaunamų žinučių kiekio jaučiuosi įpareigotas pranešti, kad Tufliukas gyvas. Paliktas reanimacijoje. Su perspėjimu, kad artimiausios dienos kritinės ir visko gali nutikti, bet gyvas. Atlaikęs operaciją ir, matyt, išgirdęs visus jūsų linkėjimus ir susirūpinimą. Aš šiandien jį mačiau šuns nasruose be jokių gyvybės ženklų, todėl, dabar man tai atrodo kažkoks stebuklas. Neradau naujos nuotraukos staigiai, o šitoje Tufliui trys mėnesiai.“

Dainiaus Stankaus nuotr.
Dainiaus Stankaus nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai