Rimanto Kaukėno paramos fondą reklamuoja „Victoria‘s Secret“ modelis Petra Nemcova

Petra Nemcova / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-25 12:40
Vėžiu segantiems vaikams paramos fondą įkūręs krepšininkas Rimantas Kaukėnas džiaugiasi – apie gražią iniciatyvą padėti ligoniukams kalbama jau ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Prie paramos fondo populiarinimo prisijungė ir „Victoria‘s Secret“ modelis Petra Nemcova.

Ketvirtadienio popietę krepšininkas savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame P.Nemcova ragina visus prisidėti prie projekto ir paaukoti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Ketvirtadienio popietę krepšininkas savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame P.Nemcova ragina visus prisidėti prie projekto ir paaukoti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

TAIP PAT SKAITYKITE: Krepšininkas Jonas Valančiūnas tapo labdaringos Aleksandro Pogrebnojaus kolekcijos modeliu

„Mums didelė garbė ir mes labai didžiuojamės „Victoria‘s Secret“ ir „Sports Illustrated“ supermodeliu Petra Nemcova, kuri kviečia padėti Lietuvoje su vėžiu kovojantiems vaikams. Ji tapo Rimanto Kaukėno paramos fondo dalimi. Petra turi didelę širdį ir tęsdama labdaringą veiklą dirba su Laimingų Širdžių Fondu. Ačiū, Petra“, – mintimis dalijosi R.Kaukėnas.

We are really honored and proud to have support and help from world wide famous Victoria Secret and Sports Illustrated...

Posted by Rimantas Kaukenas on Thursday, 25 June 2015

Tai jau ne pirmas bendras R.Kaukėno ir žinomų žmonių projektas.

Beveik prieš tris mėnesius dizaineris Aleksandras Pogrebnojus ėmėsi kilnios misijos. Specialiai R.Kaukėno paramos fondui sukūręs stilingų marškinėlių ir suknelių kolekciją, jis ragino įsigyti jo kurtus drabužius ir taip paaukoti sunkiai sergantiems vaikams.

Prie šios idėjos palaikymo jau spėjo prisijungti ne vienas žinomas žmogus, tarp jų – garsūs sportininkai, pramogų ir šou verslo atstovai. Modeliu tapo ir krepšininkas Jonas Valančiūnas. Jis dalyvavo specialioje fotosesijoje, kurioje įsiamžino su dizainerio kurtais marškinėliais. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai