Reperis Suge Knightas automobiliu suvažinėjo draugą ir pabėgo iš įvykio vietos

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-30 08:47
Reperis Suge Knightas (49 m.) ketvirtadienį Kamptone (Kalifornijoje) po ginčo vieno filmo filmavimo aikštelėje automobiliu pervažiavo du vyrus ir pabėgo iš įvykio vietos. Vienas iš vyrų neišgyveno.

TMZ žiniomis, reperis, kuris yra įrašų kompanijos „Death Row Records“ bendraturtis, po filmavimo aikštelėje kilusio konflikto sėdo į savo mašiną ir pervažiavo netoliese stovėjusius du vyrus.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Žmones partrenkęs Suge Knightas nuvažiavo toliau nė nestabtelėjęs, o atvykus medikams vienam vyrui padėti jau nebebuvo įmanoma. Nepatvirtintais duomenimis, žuvęs vyras yra reperio draugas aktorius Terry Carteris. Kito pervažiuoto vyro Ce Sloano būklė kol kas nėra žinoma.

Seržantas Johnas Lindsay portalui „Us Weekly“ sakė, kad dėl šio įvykio pradėtas tyrimas. Reperio advokatas patvirtino, kad būtent Suge Knightas sėdėjo prie vairo įvykio metu – vėliau tą pačią dieną reperis pats prisistatė į policijos nuovadą ir pasidavė pareigūnams.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Reperis, kurio tikrasis vardas yra Marionas Hugh Knightas, nuolat įsivelia į problemas su policija. 1996-aisiais Suge Knightas sėdėjo tame pačiame automobilyje, kuomet buvo nušautas legendinis reperis Tupacas Shakuras. 2005-aisiais Suge Knightas dalyvavo susišaudyme, kuris vyko reperio Kanye Westo surengtame vakarėlyje prieš MTV vaizdo klipų apdovanojimus. Pernai rugpjūtį vykusiame susišaudyme Los Andžele Suge Knightas taip pat dalyvavo.

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai