Reperio Kanye Westo ir jo sužadėtinės Kim Kardashian nuotrauka pateko į „Vogue“ viršelį

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-22 18:13
JAV reperio Kanye Westo sužadėtinei Kim Kardashian išsipildė dalis jos kaip madų kūrėjos svajonių, kai jųdviejų nuotrauka papuošė prestižinio žurnalo „Vogue“ viršelį.

Šio leidinio balandžio numerio, kurio internetinė versija buvo išleista penktadienį, viršelyje televizijos realybės šou žvaigždė matoma vilkinti kreminės spalvos suknelę be petnešėlių, panašią į vestuvinę, o K.Westas matomas stovintis už sužadėtinės ir ją apkabinęs. Pamatyti viršelį galite čia.

Po antrašte „Kim & Kanye“ buvo išspausdintas prierašas: „Jų madingas gyvenimas ir siurrealus laisvalaikis. #Labiausiai pasaulyje aptarinėjama pora.“

Poros nuotraukų autoriumi tapo garsi fotografė Annie Leibovitz, o internete paskelbtame vaizdo įraše apie šitą fotosesiją neseniai pagimdžiusi K.Kardashian matoma laikanti dukrelę North, įsitaisiusi pusiaugulomis ant sofos ir vilkėdama stulbinamą baltą suknelę. Tuo tarpu išdidus tėvelis K.Westas taip pat buvo nufilmuotas laikantis dukrelę, sėdėdamas privačiame reaktyviniame lėktuve.

Džiaugdamasi jai tekusia garbe, K.Kardashian socialiniame tinkle „Twitter“ rašė: „Tokia didžiulė svajonė išsipildė!!! Ačiū, @VogueMagazine už šį viršelį! ... Man netgi užėmė kvapą!“

Kol, kas neaišku, ar mažoji North, kuri filmuotoje medžiagoje buvo matoma aprengta baltais drabužėliais, iš tiesų pasirodys spausdintinės „Vogue“ versijos puslapiuose, bet jeigu taip nutiktų, tai būtų jos oficialus fotodebiutas.

K.Kardashian anksčiau yra paskelbusi North nuotraukų savo paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“. Laimingoji pora, kaip pranešama, planuoja gegužę susituokti Paryžiuje.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai