Reperės Nicki Minaj brolis suimtas už mažametės tvirkinimą

Nicki Minaj ir jos brolis Jelani Marajas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-09 22:54
Reperės Nicki Minaj (33 m.) vyresnysis brolis Jelani Marajas (37 m.) atsidūrė už grotų dėl įtarimų mažametės tvirkinimu. „New York Post“ žiniomis, reperė sumokėjo 100 tūkst. JAV dolerių užstatą ir jos brolis teismo sprendimo lauks laisvėje.

Praėjusią savaitę Jelani Marają policija sulaikė dėl įtarimų 12-metės mergaitės prievartavimu. Įtariama, kad jis mergaitę keletą kartų tvirkino šių metų balandžio–lapkričio mėnesiais.

Už grotų Jelani Marajas ilgai nesėdėjo – praėjusį penktadienį jo garsioji sesuo sumokėjo 100 tūkst. JAV dolerių užstatą ir jis paleistas į laisvę. Tiesa, reperė sumokėjo ne grynaisiais, o užstatė du jai priklausančius namus Boldvine (Niujorko valstija) – viename gyvena brolis, o kitame – jų motina Carol Maraj.

Nicki Minaj kol kas nekomentavo savo brolio poelgio, tačiau tai ne pirmas kartas, kai sesers uždirbti pinigai gelbsti Jelani Marają. Nicki Minaj apmokėjo rugpjūtį vykusias brolio ir jo draugės Jacqueline Robinson vestuves.

„Jelani, aš myliu tave labiau nei tu kada pajėgsi suvokti, – po brolio vestuvių savo „Instagram“ paskyroje rašė reperė. – Dėl tavęs aš perplaukčiau vandenyną. Nueičiau ir parneščiau tau mėnulį. Pažadu tau. Dėl tavęs aš tai padaryčiau.“

Jelani, I love u more than you'll ever comprehend. ????

A photo posted by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai