Renata Norvilė per savo 36-ąjį gimtadienį priminė temperamentingąją Karmen

Renata ir Deividas Norvilai / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-29 19:30
Ketvirtajame LNK šou „Lietuvos balsas“ sezone mokytojų gretose debiutuos nauja teisėjų pora – Deivis ir Renata Norvilai. Sezono atidarymo vakarėlyje duetas nustebino originaliu stiliumi, ypač svečių akį traukė 36-ąjį gimtadienį pirmadienį švenčianti Renata. Vakaro metu ji savo išvaizda priminė temperamentingąją Karmen.

„Lietuvos balso“ naujo sezono atidarymo vakarėlyje pasirodė būrys žinomų žmonių, tačiau svarbiausi iš jų buvo šou mokytojai – Deivis ir Renata Norvilai, Donatas Montvydas, Aleksandras Ivanauskas-Fara ir kūdikio besilaukianti Rūta Ščiogolevaitė. 

Kiekvienas mokytojas į vakarėlį atskubėjo stilingai pasipuošęs, tačiau bene ekstravagantiškiausią įvaizdį čia pademonstravo R.Norvilė. „Deividas sako, kad atrodau kaip Karmen“, – Žmonės.lt sakė ji. 

Ir iš tiesų: prie ryškaus sodrios raudonos spalvos sijono ji priderino blizgų čigoniškais raštais margintą švarkelį, Karmen būdingą stilių pabrėžė ryškios gėlės Renatos plaukuose. 

Ketvirtadienį R.Norvilė švenčia 36-ąjį gimtadienį, taigi nenuostabu, kad atrodė gražiausiai iš visų. Nors pati žinios apie šventę ji ir neekskalavo, vis tiek neliko pamiršta: šou filmavimo metu kūrybinį komanda atliko jai šventinę dainą „Su gimtadieniu“. 

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Bendraudama su Žmonės.lt ji pasakojo nekantraujanti pradėti darbą šou. Savo mokinius į komandą ji kvies pagal vieną kriterijų – vokalą: „Kad pasirinkčiau žmogų, jam dainuojant man per kūną turi bėgti šiurpuliukai. Čia tokių daug. Yra daugybė puikiai dainuojančių, talentingų, jaunų žmonių. Tai balso konkursas. Pagal balsą ir rinksiuosi komandą – juk nusisukęs tik tai ir girdi.“

Kokią strategiją taikys mokytojaudama šou? „Mes stengiamės rinktis kuo geriau dainuojančius žmones. Žinoma, paskutinį žodį taria dalyvis... Jei keli mokytojai jam taria „taip“, tada renkasi jis. Su Deividu norime, kad pas mus ateitų kuo daugiau puikiai nusiteikusių, puikiai dainuojančių žmonių“, – sakė ji.

Pagrindiniu savo privalumu ji vadina... Deivį: „Mes esame dviese! Mums lengviau – galime pasitarti. Būti dviese yra paprasčiau. Esame šeima, taigi priimti bendrą sprendimą mums – ne naujiena. Tai yra privalumas.”

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai