Remigijaus Žiogo įspūdžiai iš Dubajaus: „Nei jūra, nei gamta ten neturi jokio kvapo“

Remigijaus Žiogo atostogų JAE akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-25 15:43
Iš Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) sugrįžęs renginių organizatorius ir vedėjas, TV laidos „Tėtis namuose“ dalyvis Remigijus Žiogas skuba su tautiečiais pasidalinti žinia, kad lietuviai ten – itin vertinami ir gerbiami.

„Arabai džiaugiasi mūsų tautos žmonėmis, nes jie darbštūs, sąžiningi, protingi ir išvaizdūs. Tokie lietuviai gauna itin gerai apmokamus darbus. Jeigu darbas vadovaujamas ar kūrybinis – ten dirba protingi europiečiai, ne rytiečiai“, – informacija dalijasi Žiogas.

Vienas tokių lietuvių – geras Žiogų šeimos draugas Alvydas Kovas, kuris Dubajuje dirba šou šefu geriausiame 2015 m. restorane COYA, kurio virtuvę įvertino ir pripažino Dubajaus virėjų asociacija.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Kitas R.Žiogo įspūdis apie JAE, jog ten nėra istorijos, nei... kvapo: „Ten didžiulė prabanga, kuriama svajonių šalis, tačiau labai keista, kad nei jūra, nei gamta ten neturi jokio kvapo. Grįžę į Lietuvą mėgavomės net lietaus ir krintančių lapų kvapu“, – įspūdžiais dalijasi renginių organizatorius.

Aštuonias dienas JAE viešėję Remigijus ir Rovena Žiogai pasakoja turėję galimybę pamatyti kitokį Dubajų ir Abudabį: „Mūsų draugai Alvydas ir Olga dirba restoranų ir viešbučių versle, jie galėjo mums aprodyti vietoves, kurias retas turistas gali aplankyti. Lankėmės prabangiausiuose viešbučiuose, ragavome ypatingų patiekalų, esame už tai jiems labai dėkingi“, – sako R.Žiogas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Be to, kad Žiogai mėgavosi saule ir prabangiais Dubajaus bei Abudabio paplūdimiais, taip pat turėjo kus akis paganyti: prabangūs automobiliai – JAE kasdienybė.

Pasak Žiogo, ten vyrų rojus. R.Žiogas sako iš JAE grįžęs pilnas idėjų ir naujų kūrybinių minčių.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai