Reese Witherspoon siūlosi Sofiai Vergarai suorganizuoti mergvakarį

Sofia Vergara ir Reese Witherspoon / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-07 15:31
Aktorė Reese Witherspoon pasiūlė savo vakarėlių organizavimo paslaugas kolegei Sofiai Vergarai, su kuria drauge filmavosi juostoje „Karštos gaudynės“ („Hot Pursuit“) ir kuri netrukus rengiasi atsisakyti viengungės gyvenimo.

Sofia Vergara vėliau šiai metais ketina ištekėti už „Magiškojo Maiko“ („Magic Mike“) žvaigždės Joe Manganiello, o Reese Witherspoon nekantrauja suorganizuoti savo draugei mergvakarį.

Bendrame interviu žurnalui „People“ būsimoji nuotaka prisipažino dar nenusprendusi, ar toks vakarėlis bus.

„Kolumbijoje mes neturime mergvakarių“, – paaiškino ji, o Reese Witherspoon atsikirto: „O, puikumėlis, palūkėk. Aš suorganizuosiu tau mergvakarį.“

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Reese Witherspoon jau pakviesta į populiaraus televizijos serialo „Moderni šeima“ ("Modern Family") aktorės vestuves, o Sofia Vergara sakė norinti, kad pasirengimo procesas keltų kiek įmanoma mažiau streso.

„Tai daugybė detalių. Stengiuosi, kad būtų smagu. Nenoriu, kad tai būtų kažkokia stresinė situacija. Noriu tiesiog tuo mėgautis. Pastarąjį kartą tuokiausi prieš maždaug du dešimtmečius“, – sakė aktorė.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Sofia Vergara ir Joe Manganiello susižadėjo pernai gruodį po trumpo, vos pusmetį trukusio romano. Anksčiau aktorė buvo susižadėjusi su verslininku Nicku Loebu.

Būdama 18-os metų Sofia Vergara ištekėjo už savo mokyklos laikų draugo Joe Gonzalezo, tačiau jų santuoka truko neilgai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai