Radžis miegamajame vienišas nesijaučia: „Šilkinėje patalynėje miegu vienas... Beveik“

Radžis Aleksandrovičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-19 19:55
Geras miegas ir patogumas miegamajame – tai, kas po sunkios darbo dienos gelbsti kone kiekvieną mūsų. Minkšta pagalvė, šilti patalai ir nuovargio – kaip nebūta! Tam pritaria ir dainininkas Radžis Aleksandrovičius – jis tikino, kad po koncertų ir renginių jam nėra geresnio poilsio negu griūti į lovą ir saldžiai išsimiegoti. „Savo šilkinėje patalynėje kol kas miegu vienas... Beveik“, – juokiasi Radžis.

Svajonių jaunikiu ne kartą vadintas Radžis prisipažino, kad jo lova – vis dar tik jo vieno, ir jos kol kas netenka dalintis su antrąja puse. Vis dėlto gerą lovos dalį užima naujasis atlikėjo šuo Baris, kurį jis įsigijo visai neseniai.

„Žinoma, kad miegame kartu! Na, kaip neleisi jo į lovą? Miegame dviese – lova plati, abu telpame“, – šypsojosi Radžis.

Naujos miegamojo prekių parduotuvės atidaryme sutiktas atlikėjas patikino, kad miegas jam – labai svarbus: „Miegui skiriu daug dėmesio. Mes, artistai, dažnai grįžtame namo paryčiais, todėl neturėti patogios lovos ir minkštos patalynės būtų labai negerai.“

Vis dėlto jis prisipažino, kad viengungio gyvenimo būdas toks pašėlęs, kad patalynės pats dažnai net neturi laiko kada nusipirkti. „Mėgstu švarią, minkštą, šilkinę patalynę, pūkines antklodes. Tiesa, kartais pritingiu pats ieškotis tokių prekių, todėl gerai, kad gaunu tokių dovanų arba globėja nuperka. Mes, vyrai, dažnai tingime tuo pasirūpinti“, – juokėsi Radžis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai